РОСІЯ ПЕРЕМОГЛА УКРАЇНУ В УКРАЇНСЬКОМУ СУДІ…

30 травня цього року Верховний Суд України виніс рішення на користь Росії у спорі щодо права на ділянки магістрального трубопроводу Самара-Західний напрямок та Грозний-Армавір-Трудова, що проходять по території України, загальною довжиною 1433 км.

Хто не в курсі – це той самий трубопровід, через який команда Медведчука, офіційно призначеного Порошенком представника України, качає контрабандні нафтопродукти в Україну з Росії і продає їх тут через мережі автозаправок, подібних до мережі GLUSCO. 

Прибутки шалені, оскільки фіскальні платежі тут мінімізовуються. На ці таким чином легалізовані кошти, гроші, фінансується діяльність проросійських ЗМІ тут, в нашій державі.

Схема нелегальних поставок нафтопродуктів колосального масштабу потребувала міцного юридичного забезпечення. Для цього команді Медведука знадобився магістральний трубопровід.

Трубопровід – у державній власності, а володіння магістральними нафото- та газогонами законом закріплено виключно за державою Україна… Не проблема, коли є прикриття з боку Адміністрації президента і контрольованих нею судів!

Від імені дочірніх російських комерційних структур під прикриттям швейцарської юрисдикції(!), і залученням третьою стороною Федерального агентства по управлінню державним майном Російської Федерації (!!!) було подано позов до держави Україна.

У березні 2015, за кілька днів після того, як відгриміло Дебальцеве і було укладено ганебні другі Мінські угоди, росіяни подають до суду, з вимогою визначити за ними право власності на трубопровід. І виграють.

Судовим рішенням невдовзі було встановлено, що магістральної труби вже нема, що відбулася настільки ґрунтовна переробка вже існуючого трубопроводу, що його слід вважати новим об’єктом. І тому вимоги росіян і Медведчука слід задовольнити. 

Тяганина тривала до минулого місяця, і ось 30 травня у реформованому українському Верховному суді Росія і Медведчук отримали остаточно закріплену перемогу.
***
Ми про це “досягнення” дізналися виключно завдяки тому, що я виніс питання права власності на магістрального трубопроводу Самара-Західний напрямок та Грозний-Армавір-Трудова на розгляд парламентської Комісії з контролю за приватизацією. Прийшла прокуратура, котра представляла державу в судах, і повідомила новину.
Що ж, іще поборемося.

Igor Lutsenko

03.07.2018.

92487

 

Поділитися