• Home »
  • Новини »
  • Росія до роковин чорнобильської катастрофи прагне утворити другий «чорнобиль» на Донбасі…

Росія до роковин чорнобильської катастрофи прагне утворити другий «чорнобиль» на Донбасі…

Як стало відомо  з джерел   в адміністрації 2ДНР» до кінця квітня  на шахті, де в 1979 році проводили ядерний вибух, відключать всі насоси…

         Затоплення шахти “Юнком” на окупованому Донбасі, на якій проводився ядерний вибух, може початися до кінця квітня, оскільки окупаційна влада розпорядилися прибрати всі насоси для відливу води.

Про це йдеться і в опублікованому напередодні звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. Повідомляється, що спостерігачі уточнювали інформацію про заплановане затоплення шахти “Юнком” в селищі Бунге (колишній Юнокомунарівськ, 43 км на північний схід від Донецька). “Присутні на місці співробітники шахти висловили спостерігачам свою стурбованість щодо ризиків, пов’язаних із затопленням шахти. За їхніми твердженнями, чотири насоса, які допомагали регулювати рівень води в шахті, прибрали приблизно три тижні тому. Вони повідомили, що їм наказали відключити і прибрати залишилися насоси до кінця місяця. Спостерігачам не вдалося підтвердити, що насоси та інше обладнання з шахти прибрали, так як їм сказали, що на це потрібен дозвіл від збройних формувань “, – йдеться в звіті.

Затоплення шахти “Юнком” може спричинити радіаційне забруднення Азовського моря. Чого власне  РФ  і домагається….

https://www.rbc.ua/rus/news/zatoplenie-shahty-yunkom-donbasse-nachatsya-1524300540.html

22.04.2018.

dailymail_co_uk_9ec0e

Поділитися