• Home »
  • Новини »
  • РАБИНОВИЧ – ГРОМАДЯНИН ІЗРАЇЛЮ… УКРАЇНЦЯ АРТЕМЕНКО ПОЗБАВИЛИ ГРОМАДЯНСТВА, А РАБИНОВИЧА?

РАБИНОВИЧ – ГРОМАДЯНИН ІЗРАЇЛЮ… УКРАЇНЦЯ АРТЕМЕНКО ПОЗБАВИЛИ ГРОМАДЯНСТВА, А РАБИНОВИЧА?

Журналіст Василь Крутчак опублікував довідку про громадянство Ізраїлю депутата Верховної Ради України Вадима Рабіновича якого так інтенсивно як і його друга Мураїва піарить 112 пропутінський     канал. З інформації, наданої журналістом, відомо, що у 1994 році Рабінович репатріював в Ізраїль разом зі своєю сім’єю (першою дружиною та 2 дітьми). Також цікавим є той факт, що при оформленні документів Рабінович взяв собі ім’я Давид, а не Вадим… Певно готується, що будуть вимагати його повернення в Україну… :)) http://una-unso.com/novyny/gotuyemosya-do-rozbudovy-novogo-izrayilyu-v-ukrayini.html

Про це журналіст повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook,

“Народний депутат Вадим Рабінович покращує життя пенсіонерів вже сьогодні.

Але правда почав з себе :))
А тепер уважно читай чому:
У нього є ідентифікаційний номер, який дають тільки громадянам Ізраїля. Зазначений у виписці.
Вадим репатріював в Ізраїль в 1994 році разом з сім’єю – першою дружиною Мариною Ландберг (Рабінович). Згодом вони розлучилися. Марина і двоє дітей – Олег і Катерина – громадяни Ізраїлю.
Цікавим є той факт, що при оформленні документів Рабінови взяв собі ім’я Давид. (Вказано у виписці)
Вадим сплачує страхові внески в Ізраїлі, що дає йому право претендувати на пенсію.
З 1994 року у нього вже набігло 23 роки. Після досягнення 67-річного віку (йому виповнитися в 2020 році) Рабінович отримає право на такі виплати від Інституту національного страхування Ізраїлю:
1) Разова виплата по виходу на пенсію (щомісячна зарплата помножена на кількість років трудового стажу) – близько 153 тис. доларів США.
2) Щомісяця він з другою дружиною буде отримувати гарантовану державою допомогу по старості (24% від середньої зарплати по Ізраїлю для подружньої пари) – 600 доларів США з урахуванням середньої зарплати за станом на 2017 рік.
3) Може претендувати на соціальну надбавку до допомоги по старості (40,13% середньої зарплати по Ізраїлю для подружньої пари) – 1 004 доларів США з урахуванням середньої зарплати за станом на 2017 рік.
Думаю, що наведених фактів більш ніж достатньо, щоб позбавити Вадима Рабіновича громадянства України так само, як позбавили громадянства депутата Артеменко за подвійне громадянство.

P.S. От взагалі не здивуюсь, якщо в Рабіновича виявиться ще і третє російське громадянство”, – написав журналіст.

https://ukranews.com/ua/news/529638-zhurnalist-opublikuvav-dovidku-pro-izrailske-gromadyanstvo-deputata-rabinovycha

20.11.2017.

Рабинович_Вадим

Поділитися