Пройшов рік… Заява УНА-УНСО з приводу потуг влади знищити Майдан

Влада розбещує. Абсолютна влада розбещує абсолютно. Намагання Президента зосередити в своїх руках абсолютну владу не помітить лише сліпий. Нам не подобається кадрова політика Президента. Нам не подобаються намагання Президента, маніпулюючи настроями народу, нагнути під себе законодавчу та судову владу. Це вже було. Проти цього ми повстали. Але не змінена не лише Система. Не змінені навіть персоналії. Не змінюються дії цих персон. І тому є сотні прикладів.

Для влади найкращий Герой – мертвий Герой. Трутні, які драли з народу копійку на Армію, не лише не змогли її розбудувати, не лише обікрали її, вони знищили й ту Армію, що була. Трутні знову на своїх місцях. Тепер вони ховають свої товсті сраки і жирні морди за спини Героїв. Маніпулюючи патріотичними тиловиками через ЗМІ, які знаходяться в руках Трутнів, вони намагаються знищити осередок, з якого вийшли Герої. Знищивши Майдан, вони невдовзі знищать і Героїв… Це класика жанру. Вона не відома лише тиловому бидлу, яке галасує за ПАРЯДАК.

Так, на Майдані бомжі. Так, там бруд та непотріб. Так, мешканцю столиці в ХХІ сторіччі це неприємно. Але не треба бути жлобами та інфантильними ідійотами! Не треба вестися на проплачені Трутнями ЗМІ. Хочете скоштувати долі дебілів із Донецька та Луганська? Вам мало картинки на ТБ звідти? Буде вам ПАРЯДАК!

Кожен в цей час повинен робити те, що він може. Так, бомжі можуть небагато. Бомжі повинні робити те, що можуть, – тримати Майдан для Героїв, які туди повернуться. Ви, коли їдете у відрядження, спалюєте свою хату?

Майдан – це Січ. Трутні її бздять. Відчувають суки, що не можуть розперезатися. Сцуть. І це добре. І для вас, дебіли, що втретє підряд обрали у Києві «молоду команду» ворюги Черновецького, це добре! Чи ви вважаєте, що на Січі був ваш посполитий ПАРЯДАК?

Слава Нації!

Смерть ворогам!

08.08.2014

Голова Виконкому УНА-УНСО                                  Олександр Коваленко

Головний Командир УНСО                                          Юрій Долженко

http://unaunso.org/article.php?id=1&subid=6&artid=3357&lang=ukr

Поділитися