• Home »
  • Новини »
  • ПРОДАЖ ЗЕМЛІ: УП прирівняла Ізраїль, США та Канаду до африканських країн…

ПРОДАЖ ЗЕМЛІ: УП прирівняла Ізраїль, США та Канаду до африканських країн…

Масована реклама олігархів та влади на радіо і телебаченні про продаж землі: “Застав свого депутата проголосувати за зняття мораторію на продажу землі і всі селяни відразу заживуть у добробуті…”

Украіну прирівняли до Конго та інших країн Африки у питанні приватної власності на землю. Чому у цей ряд країн, де земля не перебуває в обігу і ніби-то по цій причині погано людям живеться не добавили Ізраїль, Канаду? Адже у цих країнах земля сільськогосподарського призначення також не перебуває в обігу, тобто заборонена її купівля – продаж. При цьому ці дві країни є експортерами сільськогосподарської продукції.

 Ізраїль Там земля не продається, а сільське господарство високорозвинене. http://una-unso.com/novyny/yak-vony-vyrishuyut-zemelne-pytannya-i-yak-proponuyut-vyrishyty-v-nas.html

У Канаді більше 90% землі с/ г призначення також в державній власності, при цьому країна багато років є експортером зерна.

В США більше 40% землі с/г призначення є також державною…

Переконані, що  американці і в першу чергу євреї та канадійці не знають , що вони на погляд «українських» реформаторів так ж “відсталі” , як мешканці Конго.  http://una-unso.com/novyny/inozemni-gromadyany-ne-mayutymut-prava-na-ukrayinsmku-zemlyu-a-hto-vony.html

Можливо вони, якби  почули та побачили зомбуючу рекламу «українських» ЗМІ  поспіхом почали б продавати в себе землю?!

07.06.2017

Петро Ландяк

images  завантаження

Поділитися