ПРЕТЕНЗІЇ ДО УКРАЇНИ ЗРОСТАЮТЬ

Щось ніхто з так званих “аналітиків” не аналізує, чому це до України в останній час не має претензій хіба що остання країна світу. То московитам щось традиційно не подобається, то не менш традиційно полякам, то угорцям. то румунам.

Я не здивуюся, якщо щось там від нас захочуть Гаїті з Гондурасом у купі. Було б бажання. А в чому причини? Вони абсолютно прості і очевидні. “Наша” влада немає ніякої внутрішньої підтримки в українському суспільстві. А раз так, то вона не має реального опертя всередині країни. Саме через це вона не має і ніякого авторитету на міжнародній арені. І чим далі, тим гірше. Всі уряди знають про офшори, тотальну корупцію, бандитизм, колабораціонізм “нашої” влади. Тому на неї і тиснуть з усіх боків, щоб встигнути вирвати для себе шматок, поки не прийшли в Україні до влади ті, які будуть користуватися підтримкою українців.

Petro Maslyak

12.11.2017.

  1. PS. Ось ті з ким пов’язані всі наші надії.  Кандидати в президенти які будуть приймати участь у виборах: Арсеній Яценюк, Ілья Ківа, Олег Ляшко, Джигурда, Нелля Штепа, Вадим Рабинович, Петро Порошенко, Юлія Тимошенко, Дарт Вейдер, Сергій Каплін, Андрій Білецький, Олег Тягнибок, Анатолій Гриценко, Надя Савченко, Юрій Бойко,  Вакарчук…

Веселі  будуть вибори…,  а як ви думаєте?
pesidnt_quttro_04_650x410

Поділитися