• Home »
  • Новини »
  • Порошенко втратив контроль над ситуацією в країні. Клін клінам нада вибівать, дарагой! :-))

Порошенко втратив контроль над ситуацією в країні. Клін клінам нада вибівать, дарагой! :-))

Порошенко не знає, що йому робити. На вчорашньому провальному голосуванні депутати продалися за 200 тисяч доларів кожен!

Вчора, після провального голосування, Луценко бігав по залу із виряченими очима через  провальне голосування за відставку уряду.

Президент був упевнений, що досить йому попросити і депутати проголосують саме так, як він велів. Але, в цій ситуації Порошенко залишився в програші. Від одного з депутатів ми дізналися, що депутати продали свої голоси за 200 тисяч доларів кожен. Таких депутатів приблизно 40 осіб. Зробивши прості арифметичні розрахунки, отримуємо 8 мільйонів доларів. Невелика сума для Яценюка і тих, хто хоче і далі керувати держпідприємствами. Інформація отримана з «перших рук», які, на відміну від третього Президента, дуже навіть брали. У нашому випадку, брало наше джерело ті самі 200 тис. і просто витягнув картку під час голосування, як і багато інших депутатів.

Порошенко програв через свою самовпевненість. Він програв справжнім власникам країни. І приніс в жертву свого генерального прокурора. Президент теж міг дати грошей депутатам або пообіцяти керівну посаду на державному підприємстві, але Порошенко патологічно жадібний. І обмежився своєю президентською указівкою: «У відставку!».

Тепер, до початку осені, країна на відкупі у Яценюка і він буде «відбивати» витрачені гроші шляхом ще більш інтенсивного розграбування державних підприємств. А у Порошенко після такої ганьби є єдиний варіант уникнути загострення пристрастей у суспільстві. А саме, ініціювати розслідування за фактом корупційних дій прем’єр-міністра і парламенту, і посадити Яценюка за грати.

18 лютого 2016

http://prass.com.ua/news/poroshenko_v_yarosti_na_vcherashnem_provalnom_golosovanii_deputaty_prodalis_za_200_tysyach_dollarov_kazhdyy.html

94892

Поділитися