• Home »
  • Новини »
  • Порошенко нас дурить, – на білбордах пише: «За мову!!!», а в законах її утискає, вивищуючи над нею мови меншин…

Порошенко нас дурить, – на білбордах пише: «За мову!!!», а в законах її утискає, вивищуючи над нею мови меншин…

Останніх два роки лише те й роблю, що ходжу по цих усіх засіданнях, різних комітетах, де на Законодавчому рівні наша мова обмежується. На білбордах влада пише: «За мову!!!», а в законах її утискає, вивищуючи над нею мови меншин.
Два роки влада катує мене своєю дволикістю. Приходить в телевізор і каже про захист мови. Приходить у свої кабінети і ту мову ріже. З владою Януковича все було просто: вороги мови. З цією владою все складно: бреше і не моргне. А народ вірить.
Якщо президент каже правду, що він за мову, хочу побачити, як він, з метою захисту української мови звільняє Гриневич.
Хочу побачити, як Порошенко, з метою захисту української мови ініціює зміни до закону про квоти на ТБ і прибирає мовну московсько-українську шизофренію з ефірів (бо такого в жодній країні немає).
Хочу побачити, як Порошенко, з метою захисту мови ініціює правки до Закону про освіту і пише, що мови меншин можуть ВИВЧАТИСЯ і прибирає антиконституційне формулювання «Навчання мовами меншин» – бо це означає весь процес навчання мовою меншини і українська мова при такому формулюванні зведена до мінімуму. Хочу хоча б оці три кроки. Маленькі три кроки. Про програму на 10 років мовчу. А тоді поговоримо про його білборди про мову.

Ірина Фаріон зібрала факти дискримінації української мови цією владою на законодавчому рівні.
Так, так, це ця влада, не януковицька, а вже ця робить все, щоб українську мову засунути в рамки. Ці факти не всі, але й ті, що вона написала, підтверджую. Ця влада вас дурить.

Ірина Фаріон: Основне завдання закону N5670д, – ЗАКОНСЕРВУВАТИ мовну шизофренію та маргіналізувати державний статус української мови. І, звісно, зберегти базові вогнища сепаратизму по всій Україні через школи з мовами нацменшин. https://blogs.pravda.com.ua/authors/farion/5bbf9b1abcf9d/

Ірина Фаріон: ПОРОШЕНКО І УКРАЇНСЬКА МОВА: 10 кроків злиття “с рускім міром”. https://blogs.pravda.com.ua/authors/farion/5960d59ab8152/

Andreev Roma

27.01.2019.

maxresdefault

Поділитися