• Home »
  • Новини »
  • ОСЬ ВОНА СВІТОВА МАСОНСЬКА ЗМОВА У ДІЇ – Facebook почав війну проти українців через ФІФА…

ОСЬ ВОНА СВІТОВА МАСОНСЬКА ЗМОВА У ДІЇ – Facebook почав війну проти українців через ФІФА…

Соціальна мережа Facebook почала масову перевірку користувачів, які залишали негативні відгуки та знижували рейтинг сторінці Міжнародної федерації футболу ФІФА.

Незалежний експерт із кібербезпеки Єгор Папишев у Facebook повідомив, що приблизно з 13:00 до нього надходила інформація про проблеми з доступом і блокування аккаунтів користувачів, які брали участь у протесті проти ФІФА.

“У мене немає сумнівів, що саме ця активність послужила причиною таких дій Facebook щодо користувачів. Facebook почав масштабну кампанію проти користувачів, які знизили рейтинг групі ФІФА”, – наголосив він.

Так, користувачів “викидало” з Facebook і Messenger, вимагаючи провести процедуру повторної ідентифікації, деяким було заборонено “лайкати” записи в соцмережі. Відомо й про випадки, коли “юзерам” блокували профіль на одну годину.

Нагадаємо, користувачі Facebook напередодні атакували сторінку скандальної ФІФА в соцмережі, “вбивши” її рейтинг своїми відгуками до 1,3 “зірочки” з 5. Вони солідарно писали фразу, яка обурила організацію, “Слава Україні!” і висловлювали підтримку хорватським футболістам і їхній національній збірній. Також багатьма були залишені повідомлення про корумпованість та політичну заангажованість ФІФА.

Примітно, що після атаки на сторінку ФІФА доступ до оцінок і коментарів був повністю обмежений, а “вбитий” рейтинг – прихований.

Домагой Віда після перемоги над Росією в 1/4 фіналу ЧС-2018 (2:2; пен. 4:3) зняв відео, у якому виголосив фразу “Слава Україні!” Колишній півзахисник столичного клубу Огнен Вукоєвич, який був разом із Відою на кадрах, додав, що їхня перемога – для “Динамо” та України.

Відео викликало шквал обурень у Росії, де вимагали від ФІФА покарати хорватських гравців. Невдовзі організація винесла Віді попередження за неспортивну поведінку, а Вукоєвича зобов’язали заплатити штраф.

11 липня 2018.

350453

Поділитися