ОПЕРАЦІЯ «ВЕСНА» – 2017

Напередодні ГОЛОДОМОРУ ,  у 1931 році, червоні жиди http://una-unso.com/korysno-znaty/dvadcyat-rokiv-evreyskoi-derzhavnosti-v-ukraini-1918-1938.html  провели мало кому відому операцію «ВЕСНА»… як підготовку  до тотального  винищення посполитих. (Погугліть. Знайдете).

Усі професійні військові, в першу чергу 50 тисяч тих тварюк, що служили в Червоній Армії, зрадивши присягу Імператору, були знищені… І це вам не  1937, коли  вирізали усю комісарську жидву,  як організаторів ГОЛОДОМОРУ ( В. Суворов «Очищение»). http://una-unso.com/korysno-znaty/hamy-chast-chetverta.html

Подекуди живими лишилися лише «білі», «пролетарського походження», чи ті  з офіцерів, хто зміг його «довести»…))  Але таких  в таборах залишилося небагато. Та й взагалі, вірних присязі було на порядок менше… А ви цього не знали?))

Таким чином жидобільшовики змогли убезпечити себе напередодні планованого ними ГОЛОДОМОРУ, від професійного  військового заколоту. Сьогодні , за правління жидів «по-новому»,  ситуація повторюється, але дещо в іншому ракурсі.

Судячи з коментарів у Фейсбуці, більшість вважає обмеження на обіг готівки такою собі дрібницею в стилі «знизали плечима і розійшлися». Типу «ну, заплатимо більше комісійних в банках» за великі покупки.

Наївні ви, діти. Завдання зробити так, щоб у вас взагалі не було грошей на великі покупки. Керівництво НБУ та Гройсман готують масштабну конфіскацію грошей середнього класу, щоб той не погрожував нинішній владі. Це «розмазня» Кучма і Янукович не знищували «середній клас» (або отримавши у відповідь протести – відступали). І отримали Майдани, які їх знесли. Ці – розумніші. Ці системно знищують всіх, хто здатний протестувати. Забитий бюджетник на пайку влади ніколи не погрожує владі. Такими хочуть зробити більшість людей в нашій країні.

Отже схема така:

– загнати всіх у вмираючі банки (водночас подерибанити банки на тимчасові адміністарції). За це відповідає великий друг російського капіталу – керівництво НБУ, яке на їхнє замовлення рейдернуло «ПривабтБанк» і багато інших.

– отримати всю картину і нарахувати заднім числом податки, як цього захочеться цій податкової сарані під керівництвом Гройсмана.

Зрозуміло, що податки будуть непідйомними, але для цього Гройсман вже підготував армію бандитів і рекетирів у вигляді «приватних судових виконавців». Ці бандити вибиватимуть будь-які гроші, які людям вдалося заробити. Будь-якими методами. Це такі «титушки» від Гройсмана будуть. Він ніби й не при справах, а гроші ви втратили.

Тож, без ілюзій, панове. Ця «єврооптимістична» цвіль та інші «реформатори» вас будуть роздягати серйозно і системно. Якщо їх не зупинити вчасно.

06.12.2016

http://politicua.com/finansy/4686-taras-zagorodny-nbu-gotuye-masshtabnu-konfskacyu-groshey-serednogo-klasu.html

selyany_zdayut_hlib

 

Поділитися