НАЇЗД НАБУ НА АВАКОВА ЦЕ ХІД ВОЛКЕРА

Тиск  США на Порошенко майже нічого не дає. Той за копійку, навіть зароблену у Путіна, удавиться…  Єдина людина яку  він боїться реально – Аваков. Точніше, його полк – АЗОВ. Волкер вирішив надавити на Порошенко  натиснувши на  Авакова. А для цього в американців  є НАБУ. Напередодні прийняття головного для них  закону по Донбасу  в Авакова  взяли під стражу  сина  в надії на те, що  той розпочне тиск на Порошенко  через свої структури.

Найголовніше – в назві закону немає ні агресії, ні окупації. Все зроблено на догоду Росії!!! Порошенко грає в подвійну гру і намагається всидіти на двох стільцях!!!
Волкер же не просто так приїжджав до Києва. В першу чергу, він приїжджав, щоб нас насварити. Вони з Росією розберуться, але ми ламаємо всю гру Сполученим Штатам, всю складну багатоходівку щодо тиску на РФ, тому що ми робимо все всупереч інтересам США.

Ми обіцяємо одне, а робимо рівно протилежне, як примхлива жінка. Ми пролонгували закон про “особливий статус” Донбасу (про особливе самоврядування ОРДЛО), але при цьому провалили закон про деокупацію територій і визнання Росії країною-агресором. Це ж був, у першу чергу, закон, який був потрібен США для того, щоб продовжувати тиснути на Росію. І питання про надання нам миротворців залежить безпосередньо від цього закону. Ніхто не дасть миротворців, поки не буде визнано факт війни – ні ООН, ніхто.

Думаєте, дарма Волкер зустрічався з депутатами і спікером ВР Андрієм Парубієм? З головою Верховної Ради він зустрічався для того, щоб розуміти взагалі, чи буде цей закон проголосований, а з депутатами він зустрічався, щоб уточнити формулювання закону. Адже Росія не названа агресором, а лише вказано, що вона здійснює агресію. Угорщина теж здійснює агресію, блокуючи наші європейські прагнення – ось це агресивні дії, агресивна політика, але не агресія в плані війни. А питання окупації в законі взагалі не визначено. Написано, що окуповані території, але не вказано, ким саме. Немає прямого зв’язку.
І найголовніше – в назві закону немає ні агресії, ні окупації. Все зроблено на догоду РФ, а

Петро Олексійович грає подвійну гру і намагається всидіти на двох стільцях, що може дуже погано позначитися на його перебуванні при владі. Не на тих напав. Хоса нахабство його аражає.Волкер же не відступиться, на кону його політична кар’єра. Або він вирішує кризу на Донбасі і стає героєм нашого часу, або він вилітає з великої політики з ганьбою, як людина, що не в змозі довести до кінця переговорний процес. У нього мандат Білого дому на вирішення цієї кризи. І він зараз робитиме все що завгодно в цьому ключі, щоб домогтися результату.

Andreev Roma

01.11.2017.

316937

Поділитися