НАШ ПРЕЗИДЕНТ – РУСЛАН КОШУЛИНСЬКИЙ!!!

“Переважна більшість націоналістичних організацій на сьогоднішній день схиляються підтримати Руслана Кошулинського. В даному випадку це була наша пропозиція на обговорення. Бо ж насправді виборча президентська кампанія стартує на початку наступного року. Де-факто, це буде кінець грудня, але насправді вона розпочнеться вже в січні – вкінці лютого.

Тоді, я думаю, все буде викрастилізувано. І ми, зрештою, зможемо запропонувати всі наші позитиви. Я переконаний, що більшість людей, які вважють себе націоналістами і не тільки (люди, які мають патріотичні переконання, українські консерватори) підтримуватимуть кандидатуру Руслана Кошулинського.

Більше того, сьогодні, виходячи з нашого політичного відчуття, українці очікуюють саме такого кандидата. Він є тією фігурою, який здатен вийти за межі ідеологічно-націоналістично-свтоглядового прийняття виборця, який, власне, думає таким чином. Він здатен об’єднати усіх державників, усіх патріотів”

 Олег Тягнибок

http://vkursi.te.ua/2018/10/31/derzhavnyky-i-oatrioty-ukrainy-video12/?fbclid=IwAR0fc78PzXwr_X-_aLyLjIlH33jFO4ZTwVF5YT1RYN2OU7gRt5naA1UdpiI

02.11.2018.

maxresdefault

Поділитися