НА ЗАХИСТ НАШОГО ПРЕЗИДЕНТА!!!

В мережу злили начеб-то інфоормацію по оперативній розробці ФСБ «Лоліта». Суть в тому, що там кілька заяв, написаних (начеб-то) рукою Петра ПОРОШЕНКА. Для початку, УВАЖНО прочитайте, про що вони!
.
А тепер, як нащадок НКВСників, колишній (1992-1996 рр) УНСОвець, учасник і співучасник багатьох «історичних подій», спробую пояснити: що це, звідки це і про що це. По-перше, оперативна розробка це НЕ АГЕНТУРНА СПРАВА! Про наших Юлю і Вітю, ФСБ, якщо захоче, покаже саме їх. Оперативна розробка — це такий собі протокол про намір. По-друге, це, зазвичай про групу осіб. Це своєрідний оперативний невод, на якому обозначено: яка рибка бажана, але тягне він все, що зачепить.
.
Йдемо далі, в оперативну розробку Петро ПОРОШЕНКО потрапив після втечи до РФ колишнього посла України в Німеччині, Сергія ФАРЕНИКА. В Москві ФАРЕНИК (сторінка: https://www.facebook.com/profile.php…) перебував на посаді радника ПУТІНА, а потім — працював викладачем МДІМО.
.
В обмін на притулок, Сергій ФАРЕНИК дав покази на ВСІХ без винятку людей зі свого оточення — с ПОРОШЕНКОМ, до речі, вони були на «ти». В оперативну розробку «Лоліта», серед інших потрапили: Юлія ТИМОШЕНКО, Віктор БАЛОГА та НАШе все Віктор ЮЩЕНКО. Потім — думка моя і на безпомилковість не претендує — по двох з них точно відкрили вже агентурні (!) справи. Як косвений доказ привожу два факти: підготовку документів по ЧФ у 2009 році, перемовини про долю Криму, замасковані під «газові» та факт приведення до влади Віктора ЯНУКОВИЧА.
.
Нагадую, що саме розміщення ЧФ дало можливість провести окупацію півострова та почати війну. 2010 року, перше що зробив ЯНУКОВИЧ — подовжив термін перебування ЧФ РФ у Криму. Але документи готувала група ТИМОШЕНКО і робила вона це за прямою одностайною згодою Президента ЮЩЕНКА. Роззброїв армію, до речі, саме він!
І хай він не «бла-бла-бла» нам тепер красиво. Його слова лайна собачого не варті. Особливо з огляду на те, що євротранш 2005 року у 300 лямів євро пішов на рахунки саме йому. Розпорядником траншу був, кому цікаво — Сергій ФАРЕНИК. Сумніваєтеся — перевірте офіційним запитом до Євробанку та МВФ. Вони ж назвуть того, кому пішли кошти насправді. А потім задавайте запитання Петру та Віктору ЮЩЕНКАМ. І Катю КЛЕЕР не забувайте. Ще та «бізнес-леді».
.
Якщо потрібні кому додаткові подробиці — звертайтеся. Я один з небагатьох, кому ФАРЕНИК перед втечею до Москви сповідався. І єдиний зі сповідальників журналіст за фахом. Ще по темі — смерть Олександра ЗИНЧЕНКА (співвласник ІНТЕР) — це теж історія траншу. Хто зацікавиться ознаками його «заготрення онкозахворювання» — не дивуйтеся тим ознакам. Так — це Po-210. Просто у ЛИТВИНЕНКА було передозування, тому і виявили уражаючий агент.

Yury Kolesnikov

14.01.2018.

924fb29-300

Поділитися