НА ПОРОЗІ КОЛІЇВЩИНИ

Українське1790-3 село  готове до загальнонаціонального  повстання проти «новожидівської» влади.  Тож поки  усякі  там «сектори» та «цивільні корпуси» отрирають свої сраки у приймальнях «жидів по-новому»,  українські фермери погрожують перекрити всі траси по всій країні.

Українські аграрії вимагають від президента ветувати нові податкові правила.

Українські фермери сьогодні збираються перекрити автотраси по всій країні, повідомляє ТСН. Аграрії протестують проти змін податкового законодавства. Напередодні заблокованими на півдня виявилися 24 дороги в 10 областях.

Станом на 9:30 п’ятниці, 29 грудня, вже перекрита траса Київ-Одеса та Одеса-Новоазовськ. У районі Умані до протестуючих приєдналася Асоціація виробників молока. Там Пам’ятник Гонті та Залізняку вже стоїть!

Крім того, заблокований ряд доріг у Вінницькій, Хмельницькій, Київській, Рівненській, Чернігівській областей. Під Білою Церквою зібралася багатокілометрова пробка з вантажних автомобілів. Фермери обурені тим, що в наступному році їх позбавляють пільгового режиму оподаткування. Це одна з домовленостей України з іноземними кредиторами. Уряд і парламент дали селянам перехідний період на рік, але фермери вимагають, щоб президент ветував нові податкові правила. Херсонські фермери перекрили рух по автотрасі М14 Одеса-Миколаїв-Херсон-Мелітополь-Новоазовськ.

29.12.2015

 1966_kolijivshchyna_bareljef-pamjatnyka_fragm1_kat-2

Поділитися