• Home »
  • Новини »
  • Матіос сфабрикував справу проти “Торнадо” за викриття контрабанди…

Матіос сфабрикував справу проти “Торнадо” за викриття контрабанди…

Щодня в кишенях Матіоса та інших посадовців  осідає понад 1,5 млн доларів.

Заступник генерального прокурора, головний військовий прокурор Анатолій Матіос є організатором фальсифікації справи проти бійців роти “Торнадо” за те, що ті викрили контрабандні потоки з окупованих територій.

Про це повідомив на прес-конференції адвокат Сергій Крижанівський, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

“Торнадівці” у 2015 році викрили контрабандні потоки, які чинилися з “ЛНР/ДНР”. Це стало підставою для того, щоб скрити свої оборудки, і організатор цих оборудок Матіос сфабрикував справу, заарештував 12 “торнадівців” і їх посадили в СІЗО”, – заявив адвокат.

За словами Крижанівського, адвокатським і журналістським розслідуванням, яке тривало рік, отримано докази щоденної контрабанди. Зокрема, задокументовано, як через річку Сіверський Донець і від 40 до 80 трактів переїжджають на окуповану територію й назад, а понад 5 потягів привозять контрабандою звідти вугілля, наркотики, зброю й інші товари.

“Кожного дня, за нашими підрахунками, більш як 1,5 млн доларів осідає в кармани Матіоса та інших посадовців. З кожної фури йде 30 тис. гривень, від 30 до 300, якщо там знаходяться зброя чи наркотики. Від кожного потяга йде від 10 млн гривень”, – розповів адвокат.

Щодня, зауважує Крижанівський, ці суми перевозяться до Києва, а окремі посадовці роблять усе це для того, щоб збагачуватись й робити свою злочинну справу. Саме тому, наголосив адвокат, “торнадівці” нині сидять у СІЗО.

Нагадаємо, 9 серпня утримувані в СІЗО екс-бійці роти “Торнадо” влаштували бунт, коли їх хотіли розділити. У результаті штурму “Альфи” бунт було придушено, трьох добровольців етаповано до Київської області, а інших перевели до карцеру.

http://ua1.com.ua/politics/matios-sfabrikuvav-spravu-proti-tornado-za-vikrittya-kontrabandi-advokat-46096.html

06.09.2018.

matios_0735d

Поділитися