• Home »
  • Новини »
  • ЛУЦЕНКО ЦЕ ССУЧЕНИЙ МЕНТ ПОСТАВЛЕНИЙ НА ПРОКУРОРА…

ЛУЦЕНКО ЦЕ ССУЧЕНИЙ МЕНТ ПОСТАВЛЕНИЙ НА ПРОКУРОРА…

Після того, як “революціонери” з-під Генпгогугатуги розійшлися, з будівлі вийшли люди в формі з валізками криміналістичної лабораторії. Вони ретельно зібрали довкола всі жуйки, недопалки. Покинуті одноразові стаканчики і інше сміття. Зняли відбитки пальців з випорожнених газових балончиків, балончиків з фарбою і розбитого скла пляшок з-під коктейлів. Взяли зразки фарби і відбитки з стіни будівлі.
Також зараз десятки силовиків ретельно вивчають відеозаписи, які робили іх агенти у натовпі, записи камер спостереження і стріми та фото з соц-мереж і інтернету.
База даних мобільних операторів співставляється з номерами, зареєстрованими в той час в ближніх сотах, коди апаратів, номери телефонів, списки дзвінків за всі роки користування аналзуються і співставляються. Номери, які були вимкнені в цьому районі перед часом “акції”, номери, які були включені після часу акції – також.
Зображення облич з фото-відео ретельно вивчаються, розміри між очей, носа, губ, і т д. визначаються за допомогою спеціальної програми і можуть бути занесені в систему автоматичного розпізнавання облич, яка зараз тестується в столиці, зокрема в камерах станцій метро.
Відбитки пальців співставлляються з базами даних МВС і базою власників біометричних паспортів.
Залишки слини з недопалків і стаканчиків, волосся йде на визначення ДНК. Ви були не в курсі, що тепер ДНК можна визначити по слині на недопалку, або на обідку пляшки??? Ну що ж, то ваші проблеми. Треба було читати статті КЕП-а. Це коли треба відмазати прокурорську губасту сучку Зайцеву – вам бутуть втирати, що “зібраного біоматеріалу недостатньо для аналізу”, а коли треба знайти невдоволених системою громадян – достатньо і коштів і зразків.
Загалом комплекс дій спрямований на визначення особи кожного учасника акції, його зв’язків і кола знайомств. Що само собою веде до визначення імовірного місця його перебування.
Тому чекайте арештів. Якщо ви засвітили личико, мобільний або сплюнули зі злості – за вами прийдуть.
Революціонерячи, неможна недо-, або наполовину. Бо вас відпрацюють по-повній і остаточно. І це просто природній відбір Еволюції, де великий сильний, організований і підступний пожирає маленького слабкого, чесного роз.314здяя.
Вважайте – попередив.

Паоло Люмьєре

21.09.2018.

maxresdefault

Поділитися