• Home »
  • Новини »
  • КАЖУТЬ «ЖИТИ ПО-НОВОМУ» ТА ГЕБНЯ ТУРЧИНОВ ЩОСЬ ЗІБРАВ ТАМ ВІДНОСНО ЛЯШКІВ…

КАЖУТЬ «ЖИТИ ПО-НОВОМУ» ТА ГЕБНЯ ТУРЧИНОВ ЩОСЬ ЗІБРАВ ТАМ ВІДНОСНО ЛЯШКІВ…

Якби в Україні була українська влада вона б на міжнародному рівні підняла питання про геноцидну операцію “Вісла”, проведену польським урядом проти українців за національною ознакою. Поляки після цього взагалі б, кажучи науково, заткнулися назавжди і не нахабніли далі, як це відбувається нині. Поляки вже не просять, а вимагають призначати на посади в Україні тільки тих людей, які люблять Польщу…))

Ось би Іран звернувся до Ізраїля, щоб той призначав на посади тільки іранолюблячих політиків.

Угорці вимагають змінювати закони України, тобто грубо втручаються у внутрішні справи України. І нічого.

Я вже не кажу про московитів з якими нібито узгоджується ледь не все. Літаки з усілякими “сепаратюгами” і друзями та кумами убивць наших солдатів постійно ж курсують до Москви. Що це таке і як так може бути?

Вбивці Майдану гуляють на свободі, а патріот Колмогоров відсидів 3 роки нізащо. Фейсбук просто вибухнув подяками ботів “нашій” владі, що звільнили Колмогорова. Зовсім з глузду зїхали. Три роки відсидів за те, що був вірний присязі, що не зрадив Україну… За що ми маємо їм дякувати? Та ще й “наша” прокуратура і далі погрожує йому, ви тільки вдумайтесь, йому, а не снайперам, які вбили Небесну сотню.

Причина проста. Діюча влада не має взагалі ніякої підтримки у народу. Це відомо всім і у нас і за кордоном. Всім відомо, що влада наскрізь,,згори до низу корумпована і продажна. Що вона за 30 срібняків і шмат гнилої ковбаси рідну матір і рідну Україну продасть. У нинішньої влади немає ніякої опори. Вона опирається на порожнечу всенародної ненависті і несприйняття. А раз так, то на неї можна тиснути .і вона буде закономірно прогинатися, не маючи опори, аж поки не впаде. Це закон геополітики, Можна вивозити гроші до офшорів, обкрадаючи українців, але ще нікому не вдалося відмінити закони розвитку суспільства.

Винні не поляки, угорці чи  московити, винна “наша” недолуга влада.

Petro Maslyak

08.11.2017.

086c4ed068b1beb81

Поділитися