ХТО ТАКИЙ ГРОЙСМАН… ІЗРАЇЛЬСЬКИЙ ШПІЙОН…?

Цікава постать Володимира Гройсмана. Отримав в 2012 році з рук Януковича орден “За заслуги” ІІ ступеня…

Але не менш цікавим є перший диплом Гройсмана про вищу освіту за фахом “Юриспруденція”, як він сам це пише в своїй автобіографії. Диплом був виданий йому Міжрегіональною Академією управління персоналом у 2003 році за спеціальністю “Правознавство” і отримав її Гройсман всього за півтора роки навчання! Оскільки в його особовій картці вказано, що навчання відбувалось з 2002 по 2003 рік.

Я особисто отримував аналогічну вищу освіту в цьому закладі, але третю по рахунку. На це навчання я витратив майже 3 роки! І це після 7 років попереднього навчання у вишах. Некрасиво виглядає. Мабуть диплом куплений “за сало”. Спробую з’ясувати ці обставини через депутатські звернення.

Також цікавим є факт, що в своїй автобіографії, яка подана паном Гройсманом у якості кандидата на посаду прем’єр-міністра, не вказано що він був депутатом Вінницької міськради. Але вказано, що з листопада 2005 року по квітень 2006 року він працював секретарем міськради. Обрання на цю посаду без статусу депутата міськради не можливо за законом!

12.11.2017.

Віталій Купрій

457235

Поділитися