• Home »
  • Новини »
  • ХТО ПЕРЕМОЖЕ – ГОСДЕП США, « Студія права» ЧИ ЮДЕЙСЬКА ГРОМАДА КИЄВА???

ХТО ПЕРЕМОЖЕ – ГОСДЕП США, « Студія права» ЧИ ЮДЕЙСЬКА ГРОМАДА КИЄВА???

Єврейська громада Києва звинувачує Національне антикорупційне бюро України у незаконному стеженні.

Про це йдетсья у заяві головного рабина України та Києва Моше Реувена Асмана, повідомляє LB ua.

Зазначається, що в жовтні Служба безпеки Єврейської громади Києва виявила стеження за Центральною синагогою (на вулиці Шота Руставелі). За даними громади, для стеження використовувалися автомобілі з підробленими номерами.

Джерела Єврейської громади ідентифікували деяких людей, які здійснювали стеження, як співробітників НАБУ.

У заяві головного рабина зазначається, що це не перший випадок стеження з боку НАБУ. У зв’язку з цим рабин вимагає від правоохоронців дати оцінку діям НАБУ, а також закликає міжнародні організації взяти під контроль розслідування.

         І в цей  же час  сьогодні, 2 листопада, Окружний адміністративний суд міста Києва виніс доленосне для Артема Ситника рішення. Як повідомила прес-служба Окружного адмінсуду, сьогодні судом було завершено розгляд справи №826 / 10323/16 за позовом ТОВ «Юридична компанія« Студія права» до Державної фіскальної службі (УКРІНФОРМ) про надання податковим органом завідомо неправдивої інформації з висновком про достовірність відомостей декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру під час проходження Ситником спеціальної перевірки в рамках участі в конкурсі на посаду директора НАБУ. Окружний адміністративний суд Києва визнав  частково незаконними дії Державної фіскальної служби при перевірці декларації глави НАБУ Артема Ситника в момент призначення його на посаду. Таким чином сама процедура була порушена, що ставить під сумнів її законність, а відтак призначення Ситника Головою НАБУ…

02.11.2018

https://www.obozrevatel.com/economics/deklaratsiya-syitnika-voznik-skandal-vokrug-imuschestva-direktora-nabu.htm

http://crime-ua.com/node/24622?fbclid=IwAR2TXBzbhSxvNyVTegfKTi1HJfqdpzbd0PxDiIsQNEH1gzCuFY7nntiHiyE

35676547

 

Поділитися