• Home »
  • Новини »
  • Хорвати вражені рівнем брехні з боку української влади…

Хорвати вражені рівнем брехні з боку української влади…

У домовленості між хорватською владою і українським МЗС фігурували діти, які постраждали внаслідок війни на Донбасі. Про це повідомив Денис Шелер на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Денис Шелер опублікував скріни документів, які підтверджують, що гроші на відпочинок українських дітей у хорватському таборі були виділені з бюджету республіки Хорватія.

“Інформація від хорватського МЗС. В Хорватії, на острові Лошинь, знаходиться 105 дітей, які беруть участь у програмі за домовленістю з МЗС України. Ціна відпочинку в розмірі 210 000 куна (коло 30 тисяч євро) – це кошти з бюджету республіки Хорватії. У домовленістю між МЗС Хорватії та МЗС України є документи, які повинні бути в Києві”, – написав Шьолер.

Крім того, в домовленостях між міністерством закордонних справ Хорватії та українським МЗС було зазначено, що відпочинок організовується для дітей, які постраждали під час війни. В список повинні були включити дітей загиблих в АТО; дітей, які проживають в зоні бойових дій; дітей, які отримали травми, фізичні або психічні у зв’язку з військовими діями на Донбасі. Ні про які категорії обдарованих дітей в документах не вказуєтьсяЦе  пряма брехня представників  вищої української влади. Хорватів вразило, що на такому  рівні  за  такі  кошти  вищі  українські  посадовці кажуть неправду…

“У домовленостях з хорватської сторони сказано: відпочинок для дітей, постраждалих під час війни (при чому в це входить: дитина загиблих, поранених; дитина, яка в даний час знаходиться під прямою загрозою в зоні бойових дій; яка під час військових дій отримала пошкодження фізичні або психічні, або інша дитина, пов’язана з війною;  дитина учасника АТО, дитина, яка втратила батьків і так далі) Терміни дуже чіткі і ясні”, – повідомив Денис Шелер.

Він зазначив, що вибором дітей в список МЗС Хорватії не займалася і не могла цього зробити. Тому  що це  можна було б розцінити як недовіру  до української  сторони, не говорячи про те, що  йшлося про досить мізерні  для такого рівня  суми. Хорватія і уявити собі не могла того, що на такому  рівні  українські урядовці   можуть займатися такою примітивною корупцією…Формуванням списків повинен був займатися МЗС України. Шелер звинуватив Марію Іонову  та пані Геращенко у брехні, так як багато з того, що вони повідомляли, виявилося неправдою.

“Виходить, що МЗС України через свого “заступника” Марію Іонову публічно написало, заявило неправду за наступними пунктами: що кошти не з державного бюджету (не з українського, а з хорватського); про категорію “заслужених дітей” (немає такої категорії); що в МЗС України немає документів про домовленості з приводу поїздки”, – написав Шилер.  Все це було нечуваною брехнею  яку підтвердила   Перший заступник Голови  Верховної Ради  України!

https://styler.rbc.ua/ukr/zhizn/skandal-otdyhom-horvatii-prinimayushchaya-1533234370.html

07.08.2018.

20180704-kitarovic-post

Поділитися