ХЕР СОН…

Те, що відбувається в Херсонській області це не проблема, а повний п @ здец. Ми в шоці. Приїхали розбиратися в справі Каті Гандзюк і копнули глибше. Інформація отримана нашої ТСК жахає.

Від контрабанди до сепаратизму, від наркотрафіку до глобальної корупції, від спайки влади з криміналом до вирубки лісу, від співпраці з окупаційною владою Криму до впливу регіоналів на регіон. Те, що тут відбувається – це не дно. Це гірше. Тут треба вводити надзвичайний стан, тому що воєнний стан поліпшень не дасть.

За свідченням повноважного представника президента в АР Крим Borys Babin є факти небезпеки в плані нацбезпеки і всі ознаки загрози втрати національної державності. Пекло, пекло і ще раз пекло.

Нашу ТСК треба було створювати хоча б заради того, щоб сьогодні заслухати свідків. Але якщо не буде ніяких дій, щоб навести порядок, то можна вважати, що Україна, як держава, готова втратити  Херсонську область. Тому, що тут область скочується в неофеодалізм.

Скочується?  :))  http://una-unso.com/korysno-znaty/borotba-z-koruptsiyeyu-v-ukrayini-ye-tyazhkym-antyderzhavnym-zlochynom.html

Всім тим представникам влади, кого обурив мій пост про ситуацію в Херсонській області хочу сказати, що краще б вас обурило те, що відбувається там, а не мій пост. Обурило так, щоб ви захотіли виправити ситуацію. Особливо смішно виглядає обурення обслуги місцевої влади та депутатів ВР. Я їх розумію. Адже сидять вони в Херсонській області на потоках або засідають в ВР і саме їх все влаштовує. Адже якби не влаштовувало, то займалися б вони проблематикою області, а не круговою порукою. А вони мовчать. Але я то пам’ятаю, що мовчать або коли не знають про те, що відбувається, або коли це вигідно. Так що ж тут? Кругова порука або ігнорування проблем регіону? А може просто у них своя вигода в усьому що відбувається там? У будь-якому випадку, найближчим часом наша ТСК передасть до компетентних органів інформацію про всіх розкритих факти, злочинних події і персоналії. І вже СБУ, МВС і Генпрокуратура будуть розбиратися. А всім тим, хто робить заяви про те, що Херсонська область зупинила зелених чоловічків, а я її порочу, хочу відповісти, що область то зупинила, але спайка влади з криміналом явно підштовхують область не в європейському векторі. Тому їм нічого на дзеркало нарікати, коли пика крива.

І всім, хто почав вити, мовляв відкрилися очі у депутатів на четвертому році і почали вони їздити в народ, відповідаю, що одна справа коли ти чув про щось або читав в пресі, а інше, коли приходять люди і дають тобі інформацію з доказами, іменами, з підтверджуючими їх слова фотографіями і документами, про все те, що відбувається від Геніченський і Сиваша до Херсона і Олешківського району. Проблеми є скрізь, але не скрізь вони такого рівня. Неможливо знати все, але нерозумно відмовлятися від інформації якщо тобі її принесли. І у мене виникло тільки одне питання: – Якщо ми за добу стільки дізналися, то як виходить, що місцеві депутати та місцева влада про це не знає? А якщо знає, то чому роблять такі заяви, як зараз? У будь-якому випадку я бачу, що воєнний стан в Херсонській області президент може і повинен використовувати для вичищення області від всього, що дестабілізує її. Від всіх місцевих царьків і сепарів, які працюють на себе і в разі небезпеки ляжуть під окупантів або просто втечуть в Крим.

В цьому році я побував в 7 областях. У Дніпропетровській, Київській, Одеській, Харківській, Тернопільській, Львівській та Херсонській. І повірте, що мені є з чим порівнювати ситуацію в Херсонській області. І якщо я не правий, то чому ж мешканці Херсонської області підтримують мене? Так що хочу побажати депутатам від Херсонської області менше роздувати щоки і менше говорити гучні слова. Тим більше, що історію стрясають лише гучні справи, а гучні слова стрясають лише повітря. Переходьте до справ!

Borislav Berez

02.12.2018.

729_486_5638e19df03f6

Поділитися