• Home »
  • Новини »
  • Екс-посол США Гербст: “Порівнювати Зеленського з Рейганом некоректно…”

Екс-посол США Гербст: “Порівнювати Зеленського з Рейганом некоректно…”

Взагалі, мені дуже шкода цього недолугого хлопчика з 95-го кварталу,  якого певні політики використовують в своїх інтересах. Бо незабаром його очікує особиста трагедія, яка може остаточно зруйнувати тонку психіку.

На сцені Володя дотепний інтелектуал, який дає прості відповіді на складні питання. Проте, дає не сам, а відтворює написаний іншими текст. Він звик до компліментарності та теплої ванни обожнювання від своїх фанатів. І ось цього успішного та задоволеного життям мажора хазяїн ляльки бере за комірець і каже: “Ідеш в президенти!”

А у повсякденному житті виявляється, що Володимир – то нервова, “приблатньонна” і не дуже розумна людина, яка за сценою ховається від реального життя і проблем.

Ця людина абсолютно не готова до пресингу. Бо артисти та блазні заточені на глядацький успіх і важко переносять критику: впадають у депресію, починають ховатись від преси, боятись публіку, хамити у відповідь й, нарешті, йдуть у довготривалий запій. Бо не вміють тримати удар після того, як зрозуміють: відповідь на нападки – 80% роботи політика.

Рейган двічи був губернатором Каліфорнії, та й американці під час Другої світової обрали президентом Рузвельта, а не Чарлі Чапліна.

У житті б не подумав, що процитую Фаріон, але наразі я не можу не погодитись з її висловом: “Рівень підтримки цього блазня – це коефіцієнт дебілів у країні.”

Зеленский не знает английского и плохо знает украинский. Он будет с трибуны ООН у мира просить защиты от России на русском языке?

11.09.2019

maxresdefault

Поділитися