• Home »
  • Новини »
  • ДОМОВИЛИСЯ: НАТО нам не треба, а московський ОБДК – пожалуйтє…

ДОМОВИЛИСЯ: НАТО нам не треба, а московський ОБДК – пожалуйтє…

ООН має розглянути застосування контингенту 20 тисяч військовослужбовців з країн, які не є членами НАТО та 4 тисяч поліцейських, для того, щоб допомогти врегулювати кризу в Україні, говориться в новій доповіді, яка повинна бути представлена посадовими особами цього тижня.

На шляху утвердження миротворчих сил ООН є великі перегородки, адже Росія, яка має право вето в Раді Безпеки ООН, повинна погодитися з цим форматом і Швеція повинна погодитися очолити місію.

«Ця діяльність потребує залучення ряді європейських країн, таких як Швеція, до країн, які мають досвід миротворчих операцій, таких як Бразилія, та країн, яким довіряє Росія, такі як Білорусь», – заявив Ричард Гован, соавтор звіту та експерт з ООН Колумбійського університету .

Створення миротворчих сил, на думку Гована, дозволить провести місцеві вибори в Україні, що є ключовою частиною Минських угод. «Якщо удастся досить швидко розгорнути присутність на місцях, добре було б перейти до місцевих виборів за 12 місяців, а потім відпустити миротворців на період охолодження, скажім, два роки в цілому», – підчеркнул Гован.

https://belaruspartisan.by/m/politic/415441/

13.02.2018.

c014bc6c83de1642cbb3b3544ebe2a3a1424350486

Поділитися