• Home »
  • Новини »
  • ДЛЯ ПЕРЕМОГИ КЛІНТОН У ЛИСТОПАДІ, США ВИМАГАЄ ВІД УКРАЇНИ КАПІТУЛЯЦІЇ

ДЛЯ ПЕРЕМОГИ КЛІНТОН У ЛИСТОПАДІ, США ВИМАГАЄ ВІД УКРАЇНИ КАПІТУЛЯЦІЇ

Керівництво США вимагає від  України вже цього літа провести вибори на окупованій частині Донбасу, до кінця року закріпити особливий статус цієї території в Конституції без гарантій, що  Росія виведе звідти свої війська. Вчора ці меседжі на зустрічі з президентом та народними депутатами озвучила помічник держсекретаря США Вікторія Нуланд.

У відповідь Порошенко заявив, що згоден на вибори лише за умови введення на окуповані території так званої поліцейської місії ОБСЄ. Тобто, міжнародних спостерігачів зі зброєю в руках. За задумом президента вони повинні виступити гарантією, що вибори пройдуть без втручання з боку російських військових. Порошенко запевняє з цією ідеєю погодилися всі члени “нормандської четвірки”, включаючи Росію. Останнє найбільш вражає. Зрозуміло , що за цим стоять наміри Путіна очолити цю місію. Якщо не домовленість про це його з Порошенко…

Експерти  впевнені, що ввести міжнародних спостерігачів на Донбас за пару місяців неможливо. А значить, Україна отримає шанс в черговий раз відкласти невигідну їй реінтеграцію окупованих територій на умовах Росії. Чому Вашингтон схиляє Київ виконати вимоги Росії?

ПОПЕРЕДУ   ВИБОРИ  НА  ЯКИХ  МАЄ  ПЕРЕМОГТИ  ЖИДІВКА  КЛІНТОН

Вікторія Нуланд – частий гість в Україні і завжди з’являється в знакові моменти. На цей раз вона прилетіла до Києва, щоб передати керівництву України меседж: пора, нарешті, проводити вибори на Донбасі.

Президенту України  пояснили, що в США не прийнято, щоб президент, йдучи з посади, залишав  для свого  наступника невирішені конфлікти в зовнішній політиці. Нагадаємо, зараз в США повним ходом йде виборча кампанія нового президента…

“. Демократи хотіли б домогтися миру в цьому конфлікті. Їм важливо показати своїм виборцям хоч якийсь результат, і тому вони будуть на нас тиснути”, – пояснили позицію США в АП.

Подробицями зустрічі Нуланд з представниками депутатських фракцій поділилася нардеп від “Самопомочі” Вікторія Войціцький. Держдеп наполягає на тому, що Україна повинна:

  • внести зміни до Конституції “з особливим статусом” для окупованих територій Донецької і Луганської,
  • провести на окупованих територіях вибори найближчим часом
  • забезпечити амністію бойовикам.
  • Мінські угоди необхідно імплементувати до кінця 2016 року.

Такі ось результати «блискучої» міжнародної діяльності Президента Порошенка та його міністра закордонних справ.. http://una-unso.com/novyny/ukrainska-dyplomatiya-ne-mae-sensu-vona-shkodyt-interesam-derzhavy.htmlhttp://una-unso.com/novyny/minski-ugody-ce-znushannya-nad-ukrainoyu.html , http://una-unso.com/korysno-znaty/minski-ugody-ce-znushannya-nad-ukrainoyu-chastyna-2.html.

“При чому наголошується, що ми повинні розуміти, що ніхто не виведе важке озброєння. Важке озброєння повинно бути” закрито “і за його” зберіганням “повинна спостерігати спеціальна місія ОБСЄ. Тобто Росія…

Нам кажуть, що якщо ми проведемо вибори, то це створить прецедент, коли російські війська вперше в історії добровільно покинуть територію, яку вони окупували Причому ніяких гарантій, що російські війська вийдуть немає, і бути не може “, -. додала депутат.

За словами Войціцький, в кращому випадку, якщо Україна продемонструє добру волю і прийме закон про вибори на окупованих територіях в травні, в червні санкції продовжать на 9 місяців, до січня 2017 року, а вибори на окупованих територіях очікуються вже в липні.

Фактично США вустами Нуланд поставило керівництво України перед фактом, що воно повинно узаконити і визнати результати виборів на Донбасі, хоча ніяк не зможе контролювати їх проведення.

Навіть лідер фракції БПП Юрій Луценко в коментарі РБК-Україна заявив: “Я говорив, що без мілітарної місії ОБСЄ на кордоні і поліцейської всередині, нічого не буде І немає у БПП бажаючих поїхати туди кандидатами в депутати 40 тисяч озброєних орків їх відлякують .. “.))

Залучення ж на Донбас поліцейської місії ОБСЄ – ідея президента з Петра Порошенка у змові з Путіним згідно  їх спільного плану  по капітуляції Укураїни http://una-unso.com/novyny/minski-domovlennosti-ce-ugoda-pro-rozchlenuvannya-ukrainy-rosieyu-nimechynoyu-ta-francieyu-2.html . Тому ця ідея не викликає відторгнення у Путіна. “Нещодавно був у мене розмова з Петром Олексійовичем Порошенком :. Він запропонував посилити присутність ОБСЄ, в тому числі, його пропозиція, щоб співробітники ОБСЄ були зі зброєю на лінії розмежування, і домогтися повного припинення вогню Я вважаю, що це правильна пропозиція, ми це підтримуємо “, – сказав Путін під час проведення своєї останньої” прямої лінії “. За словами співдиректора програм зовнішньої політики та міжнародної безпеки Центру Разумкова Олексія Мельника, якщо ОБСЄ вирішить направляти таку поліцейську місію на Донбас, це буде не без участі Росії. “Якщо Росія скаже” так “, я б не хотів такої місії ОБСЄ. Швидше за все, це буде місія Російської Федерації, і Росія дасть свою згоду лише в тому випадку, коли це буде в інтересах Росії. Російські місії є вже в Придністров’ї, Південній Осетії Чим це закінчилося, все бачать “, -. пояснив Мельник-Україна РБК.

Експерти вважають, що крім домовленостей з Порошенко Путіну сьогодні вигідно зайняти позицію сторони, яка підтримує введення поліцейської місії ОБСЄ на Донбас, адже в червні цього року ЄС збирається переглянути санкції відносно Росії, а остання сподівається таким чином на їх пом’якшення:

«Путін буде намагатися якимось чином пом’якшити санкції, оскільки вони є болючими для російської економіки на тлі глобального падіння цін на нафту і енергоносії, зняття санкцій з Ірану, коли відкривається ще один гравець з потужними ресурсами. Очевидно, що завдання Путіна в черговий раз обдурити Захід, щоб зняти або пом’якшити санкції»

Запропонувавши новий порядок керування Донбасом Порошенко тим самим змушений буде визнати результати виборів, які фактично проведе Москва. Йому доведеться думати, як пояснити українцям вибори на Донбасі і фіаско своєї дипломатичної гри.

 

28.04.2016

1416813344_hilary-clinton

 

Поділитися