• Home »
  • Новини »
  • ДАНИЛЕНКО на ЗІКу, симпатична поки рота не розкриє, але таке воно примітивне та безграмотне… :)))

ДАНИЛЕНКО на ЗІКу, симпатична поки рота не розкриє, але таке воно примітивне та безграмотне… :)))

Олексій Мазур

Щойно дивився “Фейс ту Фейс” на ЗІКу з тетяною даниленко. Гостя студії – Лариса Ніцой. Тому і вирішив переглянути. Ведуча відверто шокувала. Склалося враження, і я в ньому впевнений на всі сто й більше, що усі питання, які даниленко ставила письменниці, їй написала генпродюсерка каналу наташа (1960 р.н.) влащєнка – затята україноненависниця, яка транслює месиджі медведчука та російської пропаганди. А даниленко їх залюбки озвучувала.
Перше: даниленко гнула лінію (саме гнула, а не просто запитувала), що росія напала на Україну через те, що ВР проголосувала за відміну мовного закону колесніченка-ківалова. От саме тому росія на нас і напала. Це одна з тез п’ятої колони України: опоблоку, “зажиття”, медведчуків та іншої вати. Що, мовляв все одно Україна винувата, що на неї напали. І не стільки винувата росія, що напала, скільки Україна, що її спровокувала.
Друге: знову, тепер вже з вуст даниленко, прозвучали звинувачення на адресу Ніцой, що вона жбурнула решту на касі російськомовній касирці в обличчя. Це той епізод, за який наташа влащєнка нещадно шпетила Ніцой, коли сама допитувала її у своєму “Харді” ще на 112-ому. Ніцой сто разів пояснювала, що сталося, і що не в обличчя, але це питання все одно кожного разу звучить їй докором у студіях ведучих-українофобів. Їм дуже важливо без кінця озвучувати його, аби показувати – ось яка Ніцой агресивна радикалка-хуліганка. Небезпечна, бо на людей нападає. Пояснення письменниці щодо обставин і перебігу інциденту та причини конфлікту до уваги не беруться. Бо таке питання ставиться зовсім не для того, аби почути Ніцой. Можна не сумніватися, що наступного разу воно знову прозвучить. І звучатиме кожного разу на подібних обвинувачуваних допитах.
Тртетє: даниленко напирала, що в АТО багато російськомовних – чи не половина. Це черговий українофобський штамп, який влащєнка також енергійно поширює у своїх передачах. Він пішов від порошенка, з його промов. І наташа влащєнка залюбки його підхопила. Ніякі заперечення тут не приймаються. Головне – безліч разів повторювати про російськомовних на фронті як “невідпорний аргумент” проти української і її прихильників. Україномовні – “не в счет”, вони ніхто і ніщо без російськомовних. Останніх – “більша половина” і вони провідна, пануюча верства в Україні. Тому україномовним треба заткнутися зі своєю мовою, вони тільки шкодять. Цього разу до такої ганебної місії вдалася даниленко.
Четверте: даниленко договорилася до того, що не для всіх українців радянський союз був ворог (!) і що найбільший розквіт українська література отримала саме за більшовиків у двадцяті роки. Бо саме тоді з’явилося багато письменників, а значить, за логікою даниленко, українці мають бути вдячними… більшовикам. Виходить, що, вони нам, українцям, не вороги. Те, що тих митців усіх розстріляли, замордували, згноїли – не згадується. Головне сказати, що більшовизм сприяв українському відродженню. Отакого блюзнірства, а надто – у виконанні письменницької доці тетяни даниленко я не витримав. Після цієї тези я припинив дивитися передачу.
Це була не бесіда, а черговий допит, де цього разу в ролі слідчої гпу-мгб-нквд виступила тетяна даниленко. Єдине, чого їй не вистачало для повного антуражу – це енкаведистської шкірянки і фуражки з зіркою.
Даниленко на п’ятому каналі і на ЗІКу під безпосереднім начальством наташи влащенкі – це дві різні даниленки. Але їй це подобається, бо за таку роль – катівниці українців – їй щедро платять. По всьому видно тетяні дуже до вподоби такі допити. Саме допити з пунктами звинувачень, а не питань. З пунктами звинувачень, переданих наташею влащєнкою від медведчука.

06.10.2018.

13f2b244f8d9654b80fef939789df59a

Поділитися