ЧОМУ США заговорили про “кінець” режиму КНДР?

Міністр оборони США Джеймс Меттіс заявив у середу 08.08.2017, що КНДР повинна відмовитися від кроків, які “приведуть до кінця режиму і загибелі її народу”, повідомляє телеканал CNN.

Глава Пентагону наголосив, що незважаючи на те, що Держдеп США дипломатичними заходами докладає всіх можливих зусиль для усунення загрози у вигляді ядерної програми КНДР, об’єднані військові сили США і союзників мають достатні оборонні  та наступальні можливості.

Держдеп звинувачує Москву в підтримці КНДР

Держдеп США звинуватив Росію в економічній підтримці ядерної програми КНДР.

“Будучи головними економічними спонсорами ядерної та балістичної програми Північної Кореї, Китай і Росія несуть особливу відповідальність за цю зростаючу загрозу регіональній і глобальній стабільності”, – підкреслювалося в заяві Держдепу .

Але не лише. Компоненти ракет, використаних Північною Кореєю в останніх тестових запусках, були зроблені в Російській Федерації, а потім завезені в КНДР. Таку сенсаційну заяву в інтерв’ю DW зробив досвідчений 74-річний німецький інженер-ракетобудівник Роберт Шмукер, який раніше працював над двигуном для космічного корабля багаторазового використання “Спейс Шаттл”, а сьогодні є професором Технічного університету в Мюнхені. Слід зазначити, що його думка узгоджується з висновками південнокорейської розвідки, згідно з якими складові елементи для північнокорейських ракет надходять з Росії.

На питання журналіста про те, якими є дані про те, що “без російської допомоги тут не обійшлося”, співрозмовник пояснив, що в недавніх ракетні випробування були задіяні принципово нові для Пхеньяна технології, які не могли бути винайдені ним самостійно “з нічого”.

“Попередні ракети, які північнокорейці раз у раз запускають, є ракетами типу” SCUD “,” Нодон “і” Точка “- все це радянські розробки. За фотографіями з військових парадів, з запусків видно, що переважна більшість з них – старі радянські ракети . Але нові ракети, запуски яких відбулися в останні 12-14 місяців, ґрунтуються на інший технології, яка вже не має відношення до “SCUD” і іншим. Вони повинні були створити цю технологію буквально з нічого. Але і тут ми бачимо, що використані в цих ракетах двигуни абсолютно точно  з Росії “, – заявив він.

Пояснюючи свою думку, він вказав, що, якби Північна Корея розробляла відчувають ракети “з нуля”, їй довелося б задіяти гігантські ресурси.

Співрозмовник видання пояснив, що приховати такі роботи неможливо, оскільки “за Північною Кореєю ведеться постійне спостереження”. У той же час навіть ті ракети, які вважаються для КНДР новими, насправді є радянськими продуктами 60х років минулого століття, вказав ракетобудівник.

Південнокорейська розвідка звинувачує Росію

Інформація про те, що південнокорейська розвідка викрила російські поставки компонентів для ракетної програми КНДР яка прямо загрожує США  та її союзнику Японії, з’явилася в лютому минулого року. Її озвучив директор Національної розвідувальної служби Південної Кореї Лі Бен Хо. Він зробив цю заяву 7 лютого 2016 роки після брифінгу для депутатів парламентського Комітету з розвідки. Відзначається, що після заходу, який пройшов в закритому режимі, до журналістів вийшли кілька членів комітету, щоб довести його основний зміст. Серед іншого вони розповіли і про російську участь в північнокорейської ракетно-ядерної програми.

http://newsader.com/38555-dw-kndr-poluchila-iz-rossii-komponenty-d/

09.08.2017.

63457_5

Поділитися