• Home »
  • Новини »
  • ЧОМУ НЕМАЄ ГАРЯЧОЇ ВОДИ У КИЄВІ? ІСТОРІЯ ПРО ТЕ ЯК АХМЕТОВ ЗА ДОЗВОЛУ ВЛАДИ КИЯН ОБІКРАВ…

ЧОМУ НЕМАЄ ГАРЯЧОЇ ВОДИ У КИЄВІ? ІСТОРІЯ ПРО ТЕ ЯК АХМЕТОВ ЗА ДОЗВОЛУ ВЛАДИ КИЯН ОБІКРАВ…

Ввідновити гаряче водопостачання можна лише після того, як Київрада укладе мирову угоду з НАК “Нафтогаз”, а це можливо лише після 10 жовтня. Саме тоді відбудеться судове засідання, і після нього сторони розраховують підписати “мирову”.

Цьогоріч у травні закінчилася дія 16-річного договору між містом і ПАТ “Київенерго”, що належить бізнесмену Рінату Ахметову, який  отримав  київську систему енергопостачання  собі  у приватну власність  «на прокорм». Тепер постачати гарячу воду й тепло в домівки жителів столиці буде “Київтеплоенерго”. Енергетичний комплекс переходить від приватної до комунальної власності.

Однак “Нафтогаз” відмовляється постачати підприємству газ, поки “Київтеплоенерго” не візьме на себе борги “Київенерго”. Міська управа ж відмовляється це робити.

Населення та держбюджет заборгували “Київенерго” за тепло та гарячу воду 3,8 мільярда гривень, а “Київенерго” “Нафтогазу” – 1,8 мільярда.

Наразі результатом суперечки “Київтеплоенерго” з “Нафтогазом” є відсутність із травня гарячого водопостачання в багатьох районах Києва. Однак 11 вересня у “Київтеплоенерго” заявили, що приймуть борги приватної компанії “Київенерго” перед “Нафтогазом”.

https://uain.press/economics/stalo-vidomo-koly-budynkiv-kyyan-povernut-garyachu-vodu-963924

05.10.2018.

rinat-ahmetov-s-chem-samyj-bogatyj-ukrainec-otprazdnoval-50-let_1079x68187

Поділитися