• Home »
  • Новини »
  • ЧОГО це РАПТОМ ВЗЯЛИ МІХО та «ПОСЛАЛИ» США із НАБУ??

ЧОГО це РАПТОМ ВЗЯЛИ МІХО та «ПОСЛАЛИ» США із НАБУ??

“Приблизно половину суми було вручено Северіону Дангадзе під контролем українських спецслужб. З переписування номерів купюр і фіксацією самої передачі”.

Генеральний прокурор України  Юрій ЛуценкоЛуценко

Соромлюсь запитатися: а, представники спецслужб – агенти, які контролювали і переписували купюри: чи набиралися вони конкурентно, законно і, чи – на відкритих конкурсах? Вони – легітимні? Де можна ознайомитися з їх деклараціями та – деклараціями їх родичів, анкетними даними і особовими справами? А, то мало лі чьо. Сам генпрокурор розповідав про неправильних таємних агентів 

На  перший  погляд  арешт   Міхо,  про  якого  всі  давно вже забули,  виглядає повним  абсурдом, якщо лише це  не провокація з боку міністра внутрішніх справ,  з метою  спроби взяття ним влади,  чи ФСБ…

Однак поведінка Генерального прокурора, якщо він ще залишається на боці Президента http://una-unso.com/politika/na-koryst-kogo-lutsenko-posadyt-poroshenko.html, наче спростовує цю версію. Луценко вірний  паж Порошенка.

         Ще більш дивними виглядають кроки СБУ по відношенню до дій НАБУ та його американської агентури. Зрив американських операцій проти корупції в України, оприлюднення американських  агентів  під прикриттям,  це  знаєте…

А публічне  демонстративне побиття  американського громадянина, власника Житомирської кондитерської фабрики,  Пашинським  та Аваковим, якого вони ж  вдвох і обікрали перед цим,  це вам як?

Якщо це  не прямі кроки із переходу на бік РФ агентури ФСБ у найвищих ешелонах української влади (згадайте  як  за один  день Янукович  змінив орієнтацію із ЄС  на  Митний Союз…), про  що свого часу говорили Гордон  та Омельченко, то це створення потужного  інформаційного приводу на грані втрати влади.

У такому випадку причини  для  такого інформаційного приводу,  з метою відволікання уваги  громадськості  України  від наступних непопулярних кроків  влади, повинні  були  бути  по-перше,  узгоджені  із США.. (ви скажете, що таке неможливо… пригадайте Перл-Гарбор ), а по-друге  вельми вагомі.

І вони є. Приватизація  землі  сільськогосподарського призначення! Це  головне завдання, що стоїть перед   «жити по-новому» прямо зараз. І це генеральне завдання переважить  будь-які ризики.

НЕДОПУСТИТИ   ПРИЙНЯТТЯ  МОРАТОРІЮ  НА ПРОДАЖ  ЗЕМЛІ  СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ!

До кінця року залишилося  три тижні. І лише два з них пленарні. Рада буде працювати  над прийняттям  бюджету… :))  Приймуть  і … нікого в ній не залишиться. А всі будуть обговорювати  Міхо, «повстання»  та  НАБУ.

Хай ідійоти  займаються  Міхо, НАБУ  та житомирськими  цукерками, чим завгодно, але  не землею…

          05.12.2017.

05105821_10_large

Поділитися