• Home »
  • Новини »
  • частина друга: ЖИДИ Б’ЮТЬСЯ, А У КОЗАКІВ ЧУБИ ТРЯСУТЬСЯ!!!

частина друга: ЖИДИ Б’ЮТЬСЯ, А У КОЗАКІВ ЧУБИ ТРЯСУТЬСЯ!!!

ВИСОКИЙ СУД ЛОНДОНА ПОСТАНОВИВ ТИМЧАСОВО АРЕШТУВАТИ ВСІ АКТИВИ КОЛОМОЙСЬКОГО 

21.12.2017 08:34

Нинішнє керівництво “Приватбанку” подало позов проти колишніх власників через розтрату 2 млрд доларівhttp://una-unso.com/novyny/zhydy-b-yutsya-a-u-kozakiv-chuby-tryasutsya.html

19 грудня Високий суд Англії видав наказ про всесвітній арешт активів Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова, а також шести компаній, які, ймовірно, їм належать на суму понад 2,5 млрд доларів. Рішення винесли за позовом “Приватбанку” проти своїх колишніх власників, передає “5 канал”.

У суді “Приватбанк” надав покази, які свідчать, що підозрювані вкрали з фінустанови майже 2 мільярди доларів. Вони проводили незаконні операції і переводили кошти у компанії, які таємно контролювали. Тож арешт наклали ще й на шість компаній, які ймовірно належать Коломойському та Боголюбову.

Завдяки цьому процесу нинішнє керівництво “Приватбанку” хоче повернути гроші. Зараз з відсотками – це вже більше 2,5 млрд доларів.

Відповідне рішення суду вже прокоментували у Мінфіні.

“Ми вітаємо це позитивне рішення Англійського суду. На сьогодні держава фактично витратила майже 140 мільярдів гривень на докапіталізацію “Приватбанку” через те, що раніше з нього були виведені гроші, або надані недостатньо забезпечені кредити, які ніхто не повертає”, – зазначив міністр фінансів Олександр Данилюк.

Натомість Ігор Коломойський заявив, що рішення Високого суду Англії про арешт всіх його активів тимчасове, передає

“Це тимчасовий арешт на час розгляду справи в суді”, – зазначив Коломойський.

https://www.5.ua/polityka/sprava-pryvatbanku-vysokyi-sud-londona-postanovyv-areshtuvaty-vsi-aktyvy-kolomoiskoho-161667.html

21.12.2017.

kolomoysky-poroshenko

Поділитися