• Home »
  • Новини »
  • Частина друга. ПРО ЗРАДУ. ЩО ЦЕ ТАКЕ : Павло Фукс. «Гаманець Порошенко», «людина Путіна», «інвестор від Януковича», “мозок Кличко” або хто управляє Україною?

Частина друга. ПРО ЗРАДУ. ЩО ЦЕ ТАКЕ : Павло Фукс. «Гаманець Порошенко», «людина Путіна», «інвестор від Януковича», “мозок Кличко” або хто управляє Україною?

Вчора, 14.01.2018 року,  стало відомо, що борги Київського метрополітену в розмірі 1,8 мільярда гривень купив  російський бізнесмен Павло Фукс. Факт сам по собі дикий, враховуючи, що Фукс – це повною мірою «людина Кремля». В Україні він орудував давно, починаючи з президентства Ющенка. Але вийти з тіні наважився тільки зараз.

Процитую Олександра Дубинського ще за травень 2017. “Цікаво, що Фукса в колах, близьких до адміністрації президента, зараз називають не інакше як “Оніщенкозаменітель “. По ряду свідоцтв,  саме він зараз виконує функції гаманця Банковій з оплати потрібних голосувань і координує роботу АП з Опозиційним блоком.

Для фінансування цих проектів Фукс отримав можливість стати активним гравцем на газовому ринку України: за моєю інформацією, структури Фукса викупили у Ставицького – 67% ТОВ «Голден Деррік» та 22,5% ПАТ «Видобувна компанія« Укрнафтобуріння », які мають ліцензію на розробку «Сахалінки» в Харківській області. “

Вдумайтеся. “Гаманцем” Порошенко став громадянин Росії, який, наприклад, забудовував центр Москви. Як ви думаєте, це людина Путіна чи ні? Цей же чоловік однокласник Добкіна і Кернеса і їх однодумець. Кажуть, що Фукс разом з ними свого часу фінансував “Оплот” Жиліна. Зараз в Києві Фукс вже не “оніщенкозаменітель”. Він “курченкозаменітель” часів Януковича. І свого роду “економічний медведчук” і Фірташ в одному флаконі. Повноправний представник грошей Януковича в Україні, представник Кремля і одночасно … гаманець Порошенко? Так у нас з Росією що? На війну не схоже. Більше схоже на повернення колоніальних відносин.

 Забавно, що саме через будівельного проекту цього московського тхора з Рибальського острова вигнали військову частину ГУР МО України. Щось є в цьому символічне. Хто ж такий Павло Фукс?

Далі буде

14.01.2018.

22dbf353bb59

Поділитися