• Home »
  • Новини »
  • АПОКАЛІПСИС СЬОГОДНІ: ПУТІН НАКАЗАВ ОТРУЇТИ ВСЕЛЕНСЬКОГО ПАТРІАРХА…

АПОКАЛІПСИС СЬОГОДНІ: ПУТІН НАКАЗАВ ОТРУЇТИ ВСЕЛЕНСЬКОГО ПАТРІАРХА…

Спеціальні  служби  різного підпорядкування  неодноразово попереджали Вселенського  Патріарха про те, що до надання томосу  про автокефалію   українській  церкві  йому  дуже небезпечно зустрічатися  із московськими представниками  будь якого рівня. І ці перестороги  ледве не справдилися. Під час зустрічі з Кирилом, ФСБ, під прикриттям православного єднання  виконало  невдалу спробу  ліквідації,  отруєння  Вселенського Патріарха. Та й то на  сьогодні  ще невідомо  чи  ця спроба  виявилася  такою невдалою.  Занадто поспішний  вихід  з гри  московської делегації – без співслужіння  та навіть без обіду, фактично майже  втеча  від столу перемовин,  наводить на різного роду  думки.

         Іншими  словами  Москва  заради   утримання  української православної церкви  у   лоні  свого впливу  готова  піти  на  створення casus belli,  на третю світову війну…

       Ситуацію врятувала  фахова невідповідність виконавців  терористичного акту. Радники Варфоломія помітили, що ФСБешники  не дали можливості Кирилу взяти “не той” келих  із рідиною  яка  за їх діями, що їх вони не зуміли фахово приховати, явно   призначалася  саме  голові Вселенського патріархату.  За підказкою своєї охорони Варфоломій відмовився від невідомої рідини, якою  його мали почастувати гості.  Відповідне відео опубліковано на сторінці Української Православної Помісної церкви в Facebook. Така ж реакція  на прохолодні  напої  була і в інших ієрархів Вселенського Патріархату.

Таким  чином патріарх Варфоломій, за допомогою осіб що його охороняють, виявився пророчим і обережним.  “Я вас наскрізь бачу …”,- подумав про себе патріарх Варфоломій, відсуваючи келих із отрутою. Чим ще раз підтвердив свою пастирську прозорливість.

 Ad maiorem Dei Gloriam!

31.08.2018

ОК.

im578x383-vk

 

Поділитися