ЯК І ХТО ЗНИЩУВАВ УКРАЇНСЬКУ АРМІЮ…

Уперше опубліковані сенсаційні документи з особистим підписом Анатолія Гриценка, які свідчать про масштабну корупцію колишнього міністра оборони та його оточення

Як ідеться у повідомленні, сайт   «Аргумент» вперше опублікував сенсаційні документи за власноручним підписом Анатолія Гриценка, які свідчать про те, що той, перебуваючи на посаді міністра оборони України, протягом 2005-2007 рр. незаконно продав 24 га дуже дорогої землі у столиці.

В «оборудці» із продажу землі найактивнішу участь брав Леонід Черновецький, на той момент – мер Києва. Скажіть після цього, що мафія не має  етнічного коріння… http://una-unso.com/korysno-znaty/mafiya-vsyudy-i-zavzhdy-maye-etnichnyj-harakter.html   Цікаво, чи  Гриценко  вже отримав  паспорт громадянина  Ізраїлю?

Документи, як ідеться у матеріалі, свідчать про те, що Збройним Силам України під час відчуження земельних ділянок завдали збитків на суму 122 мільйони гривень (в цінах 2005-2007рр.). На документах – «… особистий підпис Анатолія Гриценка, а також «смотрящего» за «гешефтами» тодішнього міністра оборони В’ячеслава Кредісова».

Суть сумнівної операції, як пише «Аргумент», полягає в тому, що, не маючи на те жодних законних підстав, в порушення законів і відомчих актів, міністр оборони Анатолій Гриценко передав приватній компанії 24 гектари елітної землі Міноборони – на Столичному Шосе неподалік від центру столиці. Оприлюднені документи, переконаний автор, дають підстави говорити про актуальність кримінальних перспектив «справи Гриценка».

У       ЗМІ стверджують, що є й інші компрометуючі документи за підписом Анатолія Гриценка щодо сотень гектарів землі в селищі Коцюбинське під Києвом, 17 га території квартирно-експлуатаційної частини Київського військового округу, разом з будівлями, ділянки площею 0,8 га в центрі Києва (вул. Грушевського 30) та інших «ласих шматків».

https://zik.ua/amp/news/2018/06/04/na_dokumentah_shcho_svidchat_pro_zemelni_mahinatsii_vyyavyly_osobystyy_pidpys_1338131?__twitter_impression=true

10.06.2018

gricenko

Поділитися