ЯК «ХИТРИЙ» ПОРОШЕНКО, «борця з корупцією» СААКАШВІЛІ, перемагав

Уявіть собі, якщо США швиденько дадуть Саакашвілі американське громадянство і направлять його, наприклад, в рамках місії спеціального представника США Волкера для боротьби з елітної корупцією! Або, що ще гірше, приїде в складі групи глави Держдепу США Тіллерсона.

Як відомо, в США гостро не вистачає фахівців з України. Що тоді буде робити президент Порошенко і його оточення, яке так легко позбулося Саакашвілі? Від американців тепер так просто не відбудешся і швидко їх уже не обдуриш. Вони зараз злі, і на Путіна і на Порошенка. І якщо вони з Путіним і його клікою не церемоняться, то вони можуть і президенту України Порошенко «підсунути таку свиню» перед парламентськими і президентськими виборами в Україні. Цікаво, чи пустить тоді Порошенко Саакашвілі в Україну і буде мовчки страждати або буде чинити опір?

Але спочатку невгамовний Саакашвілі почне їздити по європейських столицях і розповідати який поганий, підлий і корумпований президент України Порошенко. Він не обмежиться лише емоційними оцінками на адресу Порошенка, а буде невпинно обнародувати факти численної корупції українського президента і його оточення, які йому будуть надавати як скривджені президентом Порошенком всередині України, так і зарубіжні джерела, перш за все американці.

Потім Саакашвілі почне «інспектувати» розкішну зарубіжну власність нашого президента і його оточення. Результати таких перевірок тут же стануть відомими в Україні та викличуть сильне невдоволення нашим президентом.

Паралельно з цим Саакашвілі почне з’являтися в європейських столицях і Вашингтоні, разом з приїздом туди українського президента Порошенко і вступати з ним в люту суперечку. Американцям сподобається цей «бій биків». Цим самим Саакашвілі відіб’є у Порошенка полювання по зарубіжним візитам, як свого часу відбулося з Кучмою через вбивство Гонгадзе і у Януковича через арешт Тимошенко.

Улюбленою розвагою Саакашвілі стане регулярне оголошення місця і часу його тріумфального повернення в Україну, щоб тримати в тонусі адміністрацію президента Порошенка.

Але «найстрашнішим сном» Порошенка може бути те, що американці захистять не Порошенка, а Саакашвілі, і вже офіційно направлять його на боротьбу з корупцією у вищих ешелонах влади України.

https://www.infa.ua/viktor-nebozhenko-ssha-mozhut-pidsunuty-svy-nyu-poroshenku-pered-samy-my-vy-boramy/

07.08.2017.

saakashvili-poroshenko

Поділитися