В аеропорт Маріуполя прибули 47 офіцерів «Моссада»…

47 офіцерів служби ізраїльської зовнішньої розвідки «Моссад» і елітного спецпідрозділу генштабу ЦАХАЛу ( «Сайерет Маткаль») прибули в міжнародний аеропорт Маріуполя.

Як повідомляє Телеграм – канал «Президент з косою», про це заявив на закритій вечірці в київському готелі «Хілтон» лідер українського руху «Справедливість», екс-глава СБУ Валентин Наливайченко.

За словами політика, ізраїльські військові інструктори прибули для надання консультативної допомоги в сфері безпеки і відбиття можливої агресії з боку Росії.

«У той час як правозахисні установи і Європа мовчать про агресію Росії, Ізраїль є однією з небагатьох країн, які були з українською нацією після євромайдан. Звичайно, я повинен сказати, що Гарі Корогодський зіграв ключову роль в залученні уваги високопоставлених ізраїльських чиновників », – цитує джерело слова Наливайченко.

https://journalist.today/v-aeroport-mariupolia-pribyli-47-ofitsierov-mossada/?fbclid=IwAR1Nk-IBfD2-kJiFb2wXPn4EwBaM3lwd12_uQO6plMmQXkSM2WZkv1G89ok#.XB3X3LIzbcs.facebook

01.01.2019

maxresdefault

Поділитися