• Home »
  • Корисно знати »
  • У ПРЕЗИДЕНТА Є ЧУДОВИЙ ШАНС ПОКАЗАТИ, ЩО У ВЕРХОВНІЙ РАДІ УКРАЇНИ, як і в ГПУ, ПРАЦЮЮТЬ ДЕБІЛИ…

У ПРЕЗИДЕНТА Є ЧУДОВИЙ ШАНС ПОКАЗАТИ, ЩО У ВЕРХОВНІЙ РАДІ УКРАЇНИ, як і в ГПУ, ПРАЦЮЮТЬ ДЕБІЛИ…

Морського піхотинця Волостнова можуть депортувати до РФ через прострочений російський паспорт. Воїн звернувся до Порошенка.

21-річного морського піхотинця Тимофія Волостнова, який від 2016 року захищає Україну, можуть депортувати до РФ через прострочений паспорт юнака. Міграційна служба не може видати дозвіл на його проживання в Україні без документа

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться  в сюжеті ТСН.

“Аби Тимофія не видали Росії, він має сам поїхати і зробити в РФ паспорт. В такий абсурд важко повірити, але такі українські закони, і міграційна служба у Бердянську розводить руками. “Воює проти тієї сторони, на нашому боці – і ми його просимо за діючим законодавством ці два документи: діючий паспорт і довідку, що не судимий і не під слідством”, – розповів начальник відділу ДМС у Бердянську Євген Василенко.

Читайте також: За три роки 420 сирійців отримали українське громадянство: у них запитували довідку від дільничного з Пальміри про несудимість? – Білецький. ВIДЕО

Мама хлопця переїхала в Україну в 2008 році, сам Тимофій закінчив школу в Бердянську й пішов добровольцем на фронт, а потім у ЗСУ. Хлопець готовий воювати за незалежність України і далі, але тільки щоб його не видали Росії. “Я готовий, головне – щоби мене зробили легальним. Статусу у мене немає. Все рівно я є незаконним добровольцем у лавах ЗСУ”, – каже Волостнов.

Побратими морпіха шоковані, бо Тимофій пройшов відбір і потрапив в елітний підрозділ. Два роки війни, смертей побратимів – невже це все марно? “Він мою спину прикривав кожного дня. Єдиний, кому я довіряв – ми з першого дня разом. Що його там чекає”, – каже боєць із позивним “Білий”.

Дивіться також: Паспорт добровольцю! – під Радою відбувається мітинг з вимогою спрощення процедури отримання громадянства учасниками АТО. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Поки тягнеться судова тяганина, бійця відкликали з передової, де кожна людина на вагу золота. Позиція Тимофія – це станковий протитанковий гранатомет.

“Ось на рівні міждержавному виглядає, що за нас люди воюють, за нашу ідею, за нашу державу, повірили в наші ідеї, повірили в наші праві діла, а ми не цінуємо їх, не боремось за них”, – каже військовослужбовець “Вуйко”.

Читайте: Рада схвалила в першому читанні спрощення процедури надання громадянства іноземцям-воїнам АТО

У Міноборони кивають на депутатів – ті давно вже мали прийняти закон про легалізацію добровольців, але дійшли лише до першого читання. Для Тимофія ж час – основний ворог. Кремлю ще один український патріот, як подарунок, тож Тимофій особисто просить президента про допомогу. “Пане Президенте, у мене проблема з документами, як громадянина Росії. У мене є військовий квиток, є участь в АТО, у мене є медаль від Вас за участь в АТО, але зараз на мене чекає видворення з країни. Ви можете на це вплинути, і я хочу просити про допомогу”, – каже хлопець, який захищає Україну.

06.10.2010.

inx960x640

Поділитися