• Home »
  • Корисно знати »
  • ТИМОШЕНКО: “Жоден танк не повинен виїхати з казарми, жоден солдат не повинен підняти зброю”

ТИМОШЕНКО: “Жоден танк не повинен виїхати з казарми, жоден солдат не повинен підняти зброю”

Ви напевно вже прочитали стенограму РНБО від 28.02.2014. Тепер ви бачите, завдяки кому в країні не було введено військовий стан. Чому “пішов” Крим. Чому було здано СБУ в Луганській області і не було зроблено жодної спроби його звільнити від декількох десятків бойовиків і декількох сотень маргіналів, завезених на площу перед СБУ в якості живого щита, які розбіглися б після кількох пострілів. Чому не була звільнена Донецька ОДА, чому не були розблоковані луганські прикордонники, що оборонялися до останнього набою, і багато інших.

Юлія Тимошенко зробила все, щоб за посередництвом Медведчука, людьми якого нафарширована її фракція, домовитися з Путіним і стати черговим кремлівським гауляйтером в якості президента України. http://unaunso.org/article.php?id=2&subid=7&artid=3012&lang=ukr

Тимошенко намагалася всіляко перешкоджати публікації цієї стенограми. Вона кілька разів дзвонила Порошенко, вимагаючи не розсекречувати її. Сьогодні вранці її друг і адвокат Сергій Власенко дзвонив Пашинського – за всяку ціну переконати Турчинова і Порошенко заховати стенограму.

А унісон ЮВТ і Валентина Наливайченка, який, швидше за все, і став основою їх нинішньої колаборації. Тепер до них приклеївся ще і Григоришин, якщо взяти до уваги той факт, що традиційно “неупереджена” УП акцентує всю увагу на спічі Яценюка, прикриваючи ЮВТ. Таким чином, цілком очевидно, що лобіювання дострокових виборів – “російський проект”.

Обіцяні танки “Правого сектора” нарешті доїхали до Києва. Ну, як вуам ПС? Ну, як вам його танки? Розгромили приміщення двох російських банків – “Ощадбанку” та “Альфа”! Трохи , правда, дісталося і приміщенню банку “Хрещатик”, але за це командир “ОУН” Микола Коханівський приніс вибачення. “Хочу вибачитися…” Ще б пак: «Хрещатик» ОУН “подарував автомобіль”! “Це хороший банк, він нам допомагав, зокрема, батальйону.”, – сказав Коханівський.

Коханівський – людина наївний. Політикою і бізнесом не займається. Його активність носить ідеологічний характер. Наприклад, він може запустити моду на “ленінопади” або прийняти участь в процесі популяризації діяльності ОУН-УПА. Але про банк “Хрещатик” він навряд чи чув. Хоча вивіску, звичайно ж, бачив. За неї навіть вибачатися довелося. Але ось про господаря “Хрещатика” він, мабуть, і не здогадується. А власник банку – Василь Хмельницький: в бізнесі він щільно пов’язаний з проектами Фірташа, а в політиці – з Юлією Тимошенко, членом фракції якої був з червня 2005 року. Перед цим Хмельницький був у лояльної до Леоніда Кучми коаліції Верховної Ради, а в 2007  був членом коаліції Партія регіонів – “Соцпартія” – КПУ. Пізніше обирався до Верховної Ради за списками ПР. Хмельницький один з тих, через кого і сталося наростання насильства під час подій Майдану. Василь Хмельницький голосував за прийняття “диктаторських законів” 16 січня 2014 р

Такі от у нас справи…

http://bykvu.com/home/mysli/23062/majdan-3-0-separatistskij-sled-yulii-timoshenko.html

 тимошенконамайдане2014

Поділитися