Це не війна відомств. Це боротьба з тотальною корупцією в Україні…

“Деякі керівники силових органів і держави “роблять все, щоб загальмувати або зірвати боротьбу з топ-корупцією в країні, заявляючи при цьому, що нібито спостерігається просто конфлікт силових відомств. Про це на брифінгу заявив директор НАБУ Артем Ситник, коментуючи ранкову реакцію президента Петра Порошенка про нібито конфлікт правоохоронних відомств.

“Викликає здивування позиція окремих керівників держави з приводу того, що відбувається. Якась застосовується термінологія – “пір’я летить”,”міжвідомча війна”. Ніякої міжвідомчої війни немає. Є амбіції конкретних керівників окремих правоохоронних органів і держави зробити все, що сталося зараз”, – підкреслив він.

Директор НАБУ додав, що “вже не закликає” до співпраці інші правоохоронні структури, але просить їх не втручатися. Зривати сплановані бюро операції колегами по силовому блоку Ситник вважає неприпустимим.

На його думку, всі атаки на НАБУ свідчать про те, що фігуранти резонансних корупційних справ “відчувають, що покарання настільки близько, що якщо зараз щось не робити і не зупиняти антикорупційну реформу, то це стане реальністю найближчим часом”.

“Ми витримаємо це все, але… правильно було б дати оцінку діям людей, які допустили ці порушення і визнати окремим керівникам держави, що все-таки йде не міжвідомча війна, а йде застосування всіх можливих заходів, щоб зупинити антикорупційну реформу в Україні”, – резюмував він.

04.12.2017.

http://news.liga.net/ua/news/politics/14864151-sitnik_v_dpov_v_na_karnaval_poroshenka_tse_ne_v_yna_v_domstv.htm

depositphotos_4523978-stock-photo-usa-flag

Поділитися