ТАЙНА СЛІДСТВА: ЧОМУ В УКРАЇНІ НЕ МОЖУТЬ РОЗКРИТИ ЖОДЕН ГУЧНИЙ ЗЛОЧИН?

Останнім часом, в Києві, сталася серія гучних замовних вбивств, розслідування яких, стоїть на місці, як і всіх попередніх, аналогічних злочинів.

Схема розслідування подібних злочинів відпрацьована, в Україні  досконало…

Відразу після фіксації даної події, на всіх телеканалах з’являються балакучі голови політиків, помічників, керівників служб, які мають право на розслідування.

Всі вони, в один голос, починають запевняти нас в наявності московського сліду у  будь-якому злочині, розповідати про таємниці слідства, обіцяти, що зрушення вже є, а результати будуть найближчим часом.

Далі слід триває довга пауза, розповіді про труднощі розслідування.

А коли приватні  розслідування аматорів, журналістів, як це було у  справі про вбивство Павла Шеремета, з’ясовують, що до цього причетні співробітники спецслужб, які і раніше засвітилися на  цих об’єктах замаху, старання правоохоронців переходять в інше русло: відхреститися і довести, що ці співробітники колишні…

 Хоча в таких конторах, колишніх не буває.

Але слідство, навіть ця інформація, ніяк  не просуває …..

Таємниця слідства, це одна з методик, приховування і замазування подібних злочинів, за рахунок розтягування за часом тривалий період, як це сталося із справами Гонгадзе, Кирпи, Кравченко, двох керівників фонду Держмайна,  розстрілу співробітників МВС, їх колегами (?) в Княжичах. Ттільки у нас, Міністри МВС закінчують своє життя самогубством – ДВОМА пострілами в голову …

Цікаво, як закінчать життєвий шлях, нинішні правоохоронні та владо можні  товариші, пані та панове, їх послідовники?

За останні три роки, як втім і за попередні 24, практично жодне з гучних вбивств, які на 90% були замовлені і до яких причетні люди які  знаходилися і сьогодні знаходяться при владі не було розкрито…

Як приклад наведемо розслідування гучних злочинів і терактів у країнах Євросоюзу, де протягом доби, в пресі, публікувалася імена осіб, що вчинили теракт, а протягом двох, трьох діб проводилися арешти і публікація імен співучасників і підозрюваних, заарештованих до цього часу спеціальними службами .

Там не закривають обличчя заарештованих злочинців і підозрюваних, щоб їх не бачили, як це робиться у нас, там інша таємниця слідства, спрямована на реальне розслідування злочинів, а не на їх приховування. А чому це так?

Александр Крот

04.06.2017

141603

Поділитися