ЩОРСАМ І ВАТУТІНИМ НЕ МІСЦЕ В УКРАЇНІ

Що ми хочемо взагалі мати і отримати, коли у нас донині стоять памятники гіперсерійним вбивцям Щорсу й Ватутіну? У нашій столиці. Ну не можна жодної секунди тримати памятники людям, яких привселюдно звинуватили в масових убивствах українців. Навіть просто звинуватили, а їх ніхто не виправдав. Я вже не кажу, що існують відповідні документи і свідчення очевидців, які ці факти підтверджують.

Чому СРСР був країною з найбільшою кількістю серійних убивць у світі? Звідки в ньому виникла така неймовірна кількість убивць, які вбивали не за гроші, не з помсти, не через кохання чи якісь інші зрозумілі причини, а нібито абсолютно невмотивовано. Звідки взялися ці умовні Чикатили, які вдень були членами партбюро і дружинниками, а вночі гвалтували і вбивали десятки і сотні людей? Чому пік їхньої появи припав на час так званої перебудови?.

Як на мене то тут причина очевидна: гіперсерійних московсько-комуністичних убивць публічно розвінчали, але памятники їм не зруйнували, вулиці залишилися названі їх іменами тощо. Люди з нестійкою психікою, які жили на вулиці, названій іменем якогось там серійного вбивці, наприклад Воровського, або проходили повз памятник моторошному гіперсерійному вбивці дітей Леніну врешті-решт починали поступово божеволіти.

Якщо Леніну, який віддавав накази розстрілювати дітей стоїть памятник, або Ватутіну, який кидав мобілізованих українських чоловіків і навіть дітей під німецькі кулемети беззбройними, а позаду ставив “заградотряди”, то чому я не можу закатувати декілька десятків людей.

Саме за ці злочини УПА на чолі з Шухевичем і ліквідувала московита Ватутіна, який люто ненавидів українців як націю.

Все таки ми-українці дивовижна нація з відмінним менталітетом від усіх сусідніх народів. Наприклад, мене ніколи не цікавило і не цікавить, хто там національний герой у поляків, московитів, євреїв, мадярів, словаків, румунів тощо. Однак за своє життя я постійно зіштовхувався з тим, що майже всі їх представники, з якими я зустрічався, намагалися переконати мене, що у нас не такі герої і нам треба було б обирати тих, які подобаються їм, а не нам. Коли мене став повчати словак я не витерпів. Що ви кирпу гнете до неба? Та у вас словаків взагалі історія немає. Чому ви до нас лізете? Ви ніхто. Може у вас були Володимири Великі чи Ярослави Мудрі? Ні. Може ви назвите ваших Корольових, Глушків, Яримовичів, Сікорських, Челомеїв, Янгелів тощо? У вас їх немає. Як і у ваших сусідів мадярів. У вас навіть гуляшу немає. Він не знав що відповісти. Ось так треба говорити.

Я ж не кажу євреям, що їхній національний герой Бегін визнаний у всьому світі террорист та вбивця, а організовані ним банди вбили як мініум десятки, а може й сотні людей. Підривали житлові будинки, вбивали мирних громадян. Але він у вас національний герой. І мені до цього ніякого діла немає Це ваш вибір. Чому ж вас цікавлять наші Герої. Займіться прибиранням власних сараїв – панове!

Petro Maslyak

05.06.2017

1426496110_1

Поділитися