СБУ ЗНЯЛА АРЕШТ З РАХУНКІВ ФІРМИ КУРЧЕНКА, ЗА ЩЕДРИЙ ПОДАРУНОК…

У червні минулого року Служба безпеки України наклала арешт на рахунки компанії-імпортера скрапленого газу «Укргазпетролеум», після чого директор компанії разом із  українським бізнесменом Сергієм Курченко подарували спецслужбі квартири в багатоповерховому будинку в Ужгороді, після чого,  СБУ припинила розслідування.

У розслідуванні сказано, що рахунки «Укргазпетролеума» були заарештовані в рамках кримінального провадження за фактом ухилення від сплати податків, фіктивного підприємництва та легалізації коштів, здобутих злочинним шляхом.

У виробництві також фігурують компанії «Нафтопродукт Трейдинг» і «НП-Трейдинг», які, за даними журналістів, мають відношення до швидкого українському бізнесменові Курченко.

Як повідомляв, через день після накладення арешту благодійний фонд «Розвиток» виграв конкурс на будівництво житла для управління СБУ в Закарпатті. Автори розслідування відзначають, що фонд створила громадська організація, заснована екс-топ-менеджерами Курченко Олександром Динник (знаходиться в розшуку) і Андрієм Гаркушею, а також директором «Укргазпетролеума» Віктором Журавльовим.

В результаті благодійний фонд прийняв рішення подарувати СБУ 38 з 48 квартир в будинку. Через місяць після виграного конкурсу на будівництво багатоквартирного будинку Журавльов спробував в суді скасувати арешт рахунків компанії.

Під час засідання слідчий СБУ заявив, що арешт з рахунків фірми можна зняти. У бесіді з журналістами, Журавльов представився людиною на прізвище Петров, а почувши питання про його благодійний фонд, почав уникати спілкування з журналістами.

У розслідуванні йдеться, що в протоколі засідання, опублікованого на сайті СБУ, сказано: фонд «Розвиток» вирішив подарувати державі 100% будівлі. З 48 квартир – 79% від загальної площі повинні бути передані управлінню Служби безпеки України в Закарпатській області.

На сайті фонду зазначається, що ще 21% квартир фонд вручить військовим ВСУ.

http://pero.org.ua/narodnyj-zhurnalist/sbu-znyala-aresht-z-rahunkiv-firmy-kurchenka-za-shhedryj-podarunok/

03.07.2018.

Без названия

 

Поділитися