• Home »
  • Корисно знати »
  • СБУ: СПЕЦСЛУЖБИ РФ НАМАГАЮТЬСЯ СТВОРИТИ ХАОС В УКРАЇНІ ДЛЯ ПРОТИДІЇ ОТРИМАННЯ ТОМОСУ…

СБУ: СПЕЦСЛУЖБИ РФ НАМАГАЮТЬСЯ СТВОРИТИ ХАОС В УКРАЇНІ ДЛЯ ПРОТИДІЇ ОТРИМАННЯ ТОМОСУ…

Двома основними напрямками російських спецслужб на сьогодні є розпалення міжконфесійної ворожнечі, що зумовлене можливістю отримання Україною Томосу, а також організація впливу задля схилення керівництва України до поступів Росії.

Про це розповів заступник голови СБУ Віктор Кононенко : “Зазначені факти є лише частиною єдиного плану, що реалізується спецслужбами РФ на території України. Мета — створити так званий керований хаос. Двома основними напрямками на сьогоднішній день є розпалення міжконфесійної ворожнечі, що зумовлене можливістю отримання Україною Томосу, в також організація активного впливу з метою так званого примусового схилу керівництва України до поступів державі-агресору та ініціювання мирних перемовин на вигідних їй умовах”.

У першому випадку СБУ очікує інсценування захоплень споруд однієї з конфесій, нібито представниками праворадикальних націоналістичних організацій, в подальшому інсценування силових протистоянь та акцій протесту за участю вірян.

У другому ж випадку, зазначив представник Служби безпеки, інспірування пікетів і протестів, направлення петицій та звернень до органів держвлади з вимогою відновити  мир за будь-яку ціну. http://una-unso.com/novyny/promoskovski-baby-korolevskoyi-na-dopomogu-opobloku-ta-partiyi-za-zhyttya-za-putinskyj-myr.html

03.10.2018.

446C0E45-DC28-490E-8A9B-F14135B6952F_w1023_r1_s

 

Поділитися