Рухаємося до тоталітарного ліволіберального режиму…

Потроху рухаємося до тоталітарного ліволіберального режиму, де буде жорстка цензура і відсутність свободи слова:
“Правозахисники просять звільнити дружину Турчинова з університету і звинувачують її в гомофобії”
https://dyvys.info/…/pravozahysnyky-prosyat-zvilnyty-druzh…/
“Професора Львівського медуніверситету звинувачують у сексизмі та антинаукових висловлюваннях”
http://forpost.lviv.ua/…/12910-profesora-lvivskoho-medunive…
Неомарксистам в жодному разі не слід іти на поступки.
Їх основна зброя — це маніпуляція емоціями мас, в основному жіночої частини. Вони намагаються усунути всіх незгодних з їх антилюдською ідеологією з ключових посад або залякати людей репресіями. Їх риторика є антинауковою і брехливою в корені. Наприклад, вони стверджують:
“…про безпідставність твердження про те, що гомосексуальність веде до падіння народжуваності, свідчить демографічна статистика країн, в яких визнані одностатеві громадянські партнерства. Так, Нідерланди, Ісландія, Ірландія, Франція, Норвегія, Швеція мають одні з найбільших в Європі сумарних коефіцієнтів народжуваності», — зазначають правозахисники.”
Але вони “забувають” сказати, що демографічний приріст до більшості з вищезгаданих країн відбувається в основному за рахунок мігрантів неєвропейського походження, які в своїй більшості є мусульманами і вкрай нетолерантні до ЛҐБТ, тоді як серед корінних європейців рівень народжуваності дуже низький… Але якщо ви це їм скажете, то вони відразу звинуватять вас у расизмі. Мовляв: яка різниця звідки людина? Рас і етносів не існує, бо це лише соціальні конструкти. За них не варто боротися, бо то печерні цінності. А от інше діло 100500 гендерів…
Окрім усунення чи залякування незгодних, вони також пропихають своїх активістів на важливі посади або надають їм серйозні повноваження. Думаю, що багато хто вже чув про так звану “антидискримінаційну комісію” в міносвіти, яка намагається викинути з дитячих підручників такі поняття як “мама” і “тато”, нівелювати “гендерні стереотипи”, тобто що хлопчики повинні бути хлопчиками, а дівчатка дівчатками і т. д.
“Гомодиктатура або Як розбещувати дітей”:
http://forpost.lviv.ua/…/12810-homodyktatura-abo-yak-rozbes…
Однією з таких курв-запроданців також є виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун, яка активно просуває цю антинаукову і бездуховну ідеологію:
РУЙНІВНИЦЯ МІФІВ. СУПРУН НАГАДАЛА, ЩО ГОМОСЕКСУАЛЬНІСТЬ НЕ Є ХВОРОБОЮ Більше читайте тут: https://tsn.ua/…/ruynivnicya-mifiv-suprun-nagadala-scho-gom…
Сьогодні нашій Вітчизні протистоять не лише необільшовики зі Сходу, а й неомарксисти ліволіберали зі Заходу. ЛҐБТ-активісти навіть не приховують уже, що фінансуються зі західних фондів, як от фонд походження Сороса: https://www.facebook.com/VseNovosti/videos/1715354198501166/UzpfSTEwMDAyMTc5ODE1MzAyMDoyNjcxNTk2MDczNTM5NzY/
Ми повинні вистояти, якщо хочемо вижити як нація. Не важливо скільки їх. Важливим є сила духу і опора на наші споконвічні цінності Русі-України. Тоді ми вистоїмо!
Якщо бажаєте детальніше почитати про цю чуму ХХІ ст.:
“Тиха революція: відродження марксизму в ліберальній подобі”
https://dt.ua/…/tiha-revolyuciya-vidrodzhennya-marksizmu-v-…

21.06.2018

56bd86302bf2ce4eb9557fe0884a81f5e6ec9258

Поділитися