РОЗДУМИ ПРОФЕСОРА НАД ПРОБЛЕМАМИ НАШОЇ ОБОРОНОЗДАТНОСТІ…

Скаждим дньом всьо радоснєє жить, – співали за часів Сталіна, коли Голодомори слідували один за одним. Але я не про голих феміністок з матюками на грудях на, за Булгаковим, “Балу Сатани” у Відні. Я про Джевеліни і наших військкових “експертів” і “радників”.

Ще декілька днів тому вони розпиналися, що Україна не сьогодні завтра отримає цю американську зброю. Аж ось раптом як за командою замовкли. Але не надовго. Зараз вони пишуть, що ми отримаємо Джевеліни наприкінці 2018 року. В цьому “мармизонськомуцкордебалеті” є два акти.

Перший. Якісь “розумники” повели американського генерала на Харківський танковий завод. Мій покійний батько Олекса Масляк працював на ньому робітником ще в 30-ті роки ХХ ст. Генералу показали новітні “Оплоти” і розповіли, що їх відправляють на експорт. Американський генерал, для якого життя кожного американського солдата є річ священна обурився, а чому їх не відправляють до АТО. Дай таким хлопам Джевеліни, то вони й їх продадуть своїм торговельним партнерам у Московії. Торгівля ж з агресором розширюється. Але це лише перший акт.

Другий акт розігрався нещодавно. Адмірал Тенюх розповів загалу про роль генерала Полторака  та голови парламентського Комітету з питань  оборони і безпеки  пана Пашинського в здачі Московії Криму. В США за такий акт зняли б усі зірочки і відправили під трибунал. А у нас одного президент призначив міністром, а другий … То захочуть американці співпрацювати з такими людьми? Запитання, як кажуть, риторичне.

Petro Maslyak

09.02.2018.

 385583957-756x425

Поділитися