ПУТІНА НЕ ІСНУЄ. РОСІЯНИ НЕНАВИДЯТЬ ВСІХ…

 Путіна не існує, а є запит російського суспільства саме на такого очільника їхньої держави, який повністю відповідає їхній ментальності. Навіть російські ліберальні журналісти, переважно не російського походження, які виступають проти Путіна, водночас – за «велику Росію».

«Росіяни ненавидять усіх, але по-різному. До когось, це в їхніх головах так склалося, це ксенофобія презирства, тобто їм здається, що ми – нижчі. До когось – це ксенофобія заздрості, їм здається, що американці чи німці кращі за них, і теж їх ненавидять. Це витає у повітрі, і в цій «сметані» не могло забродити щось інше. Вони хотіли Путіна, вони чекали на нього, а тут Путін їм ще й Крим подарував. І це важливо, бо матеріально він непотрібен нікому, вони, можливо, навіть розуміли, що буде гірше матеріально, але – це «наше», – зазначив Айдер Муждабаєв.

З іншого боку, як зауважив гість програми, чи потрібна росіянам правда? «Хіба вони не знають, хто збив «Боїнг»? Усі ж знали!» – додав він.

Говорячи про вплив російської пропаганди на країни Заходу, Айдер Муждабаєв розповів про випадок, коли представники німецького посольства двічі їздили до Слов’янська, щоб перевірити, чи не «розпинали» там хлопчика.

«Як мені розповіли, один раз поїхали, із Берліна подзвонили і сказали – ні, ще раз поїдьте, ще раз перевірте, усе ж таки це по російському телебаченню сказали, це не може бути неправдою», – розповів Айдер Муждабаєв.

Українці, ми  всі  маємо зрозуміти  , що ніякого  поганого Путіна  насправді  не існує, росіяни ненавидять усіх, але по-різному: до когось склалася ксенофобія презирства, до когось – ксенофобія заздрості, а Путін повністю відповідає їхній ментальності.

https://zik.ua/news/2018/06/01/ayder_muzhdabaiev_putin_povnistyu_vidpovidaie_mentalnosti_rosiyan_1336887

04.06.2018

krym-640x394

Поділитися