Протести у Франції супроводжуються погрозами на адресу жидів…

Минулої суботи вперше за багато років не відкрився в суботу центр Хабада і синагога на Єлисейських полях в Парижі. Керівництво центру заявило, що змушене відмовитися від відкриття синагоги, оскільки французька поліція не контролює ситуацію. Ще в одній паризькій синагозі рекомендували не з’являтися на ранкову молитву або ж захопити з собою їжі на цілий день, оскільки двері синагоги закриються о 9 годині ранку і відкриються тільки ввечері, повідомляє портал ynet.

На мосту над однією з найважливіших транспортних артерій Фран, шосе Париж-Марсель, вивішено пдакат з написом «Макрон – жидівська підстилка».

У соціальних мережах і в сервісі Youtube з’явилися відеоролики з виступами в стилі «Жиди привели до влади Макрона, щоб він був їх маріонеткою», «Слід зрозуміти, що справжній ворог – жиди», «Жиди запалюють свічки, коли французи вмирають з голоду», «Жиди святкують, коли французам нічого їсти».

15.12.2018

https://newspanels.com/makron-evrejskaja-podstilka-nastojashhij-vrag-evrei-antisemitskie-lozungi-zheltyh-zhiletov/?fbclid=IwAR3-SYjaB5dKY4ZSYOqahVg8Pkmw3mF8Njh0DbKPjxy9f07NW3EJuqOHNh4

18185338_304

 

Поділитися