Порошенко-ПУТІН проти підписання Україною Римського статуту

Фракція пропрезидентської партії «Блок Петра Порошенка» не підтримає підписання Україною Римського статуту. Про це заявив глава фракції БПП Юрій Луценко на погоджувальній раді Верховної Ради. Причина : Римський статут «… може бути використаний проти нас в цій військовій ситуації, коли Російська Федерація туди не збирається вступати.»

Римський статут, прийнятий в 1998 році, встановлює чотири основних міжнародних злочинів: геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини і злочини агресії. Підписання Україною цього документу  дозволить нашій державі офіційно почати процедуру залучення всієї військово-політичної верхівки Росії до кримінальної відповідальності в Міжнародному кримінальному суді за військові злочини проти українських громадян і народу України на території нашої держави. Ніякої давності термінів, ніяких «междусобойчиков» на кшталт Печерського або Басманного судів – все об’єктивно, неупереджено,  під пильним наглядом міжнародної громадськості. Плюс  виконання вироку, кого б він не стосувався. Ось що таке Римський статут і підписання його Україною.

Аргументи» Юрія Луценка виглядають мізерно і сміховинно. Аргумент про те, що Римський статут «… може бути використаний проти нас же» Росією  взагалі мізерний. Цим аргументом  Луценко ставить Україну в один ряд з державою-агресором, якому Римський статут точно не потрібен і навіть небезпечний.

А аргумент Луценко про те, що «Росія цим скористається» і відверне від насущних проблем чиновницького ресурс – взагалі з позамежного: на тлі цинічного зради інтересів держави з боку керівництва Генпрокуратури і нереформованої судової системи держави турбуватися про зайве «напряг» для держави … Така « логіка »- це діагноз.

Вперте небажання української влади підписати Римський статут має зовсім іншу причину. Ця причина – наявність деяких неафішованих, усних домовленостей Петра Порошенка з Володимиром Путіним. Ряд яких – винесення «за дужки» військового конфлікту між Росією і Україною:

а) бізнес-інтересів перших осіб двох держав і їх оточення,

б) бізнес-інтересів великого бізнесу ,

в) «ненапад» перших осіб двох воюючих держав друг на друга.

В силу цих домовленостей кримський бізнес українських і російських олігархів (мінус недоговороздатностіь з Кремлем Коломойського і Боголюбова) отримав надійне прикриття у вигляді окремого закону про кримську СЕЗ. Зате прості громадяни з цього ж Закону були позбавлені можливості швидко і за реальну ціну розпродати своє майно, щоб покинути окупований півострів, що зробило багатьох «кріпаками Путіна» проти їх волі ..

Про наявність закулісних домовленостей між Порошенком і Путіним говорять факти. Росія не чіпає багатопрофільний бізнес Петра Порошенка в РФ і Криму – і це на тлі знищення бізнесу групи «Приват» всюди, де тільки це було можливо.

У той же самий час в Україні не зазнав утисків великий бізнес всій кремлівської верхівки – людей, з вини яких тисячами гинуть українці. Люди з близького оточення вбивці Путіна продовжують заробляти в Україні і на українцях мільярди. Вбиваючи в нашій країні наших співгромадян, які нічим не гірше Петра Порошенка або Юрія Луценка. Але, на відміну від них, не мають можливості уникнути артобстрілів, бомбардувань, убивств і грабежів, які чинить окупантами.

Генпрокуратура не переслідувала діячів режиму Януковича і не робила активних дій щодо арешту активів злочинців , що втекли з України . При цьому генпрокурори очевидно саботували слідство і міжнародний розшук покидьків.

На цьому тлі, незважаючи на величезні людські втрати, знищення інфраструктури на сотнях квадратних кілометрів, публічне приниження народу України, навіть в Києві вільно знаходяться і продовжують свій бізнес «головка» донецької ОПГ «Люкс». А лідер цієї банди – і це прекрасно відомо екс-міністру внутрішніх справ Юрію Луценку – вхожий в кабінети як прем’єр-міністра, так і Президента України, де і сьогодні лобіює інтереси Російської Федерації. Більш того, сам Ю. Луценко сьогодні вже не має ніяких претензій до Р. Ахметова, називаючи його «попутником революції».

Українці бачать, як депутатство стає сімейним бізнесом (Луценки, Порошенко, Льовочкіна, а до них – Януковичів …), але передвиборчі обіцянки – не виконуються, реформ – немає, корупція – нікуди не поділася, люстрація – саботується навіть на рівні АП, ГПУ і СБУ.

Українці навіть в глухих селах бачать, що влада їм цинічно бреше, при цьому на місцях все залишилося без змін. Українці бачать, що за вбивства і безприкладне  злодійство ніхто не відповів, а за словоблуддям «нової влади» немає реальних справ. На цьому тлі зимові канікули Ради довжиною в місяць, хуторянський масштаб особистостей та персонажів типу Гройсмана і Гонтаревої,  тотальна брехливість обіцянок Порошенко і нескінченний, цинічний піар «керманичів» на тлі АТО – це вже навіть не червона ганчірка як подразник, а бікфордів шнур до фугасу, який підпалює сама влада.

Саме тому «нова влада» хоче скасувати вступ в силу нового, європейського Кримінального кодексу – щоб за допомогою прокуратури займатися тим же самим, ніж до Порошенка і Ко успішно займався Янукович зі своєю кримінальною шоблой.

І з тим же результатом – залишитися безкарними.

21.02.2016

http://alter-idea.info/poroshenko-vy-stupaet-protiv-podpisaniya-ukrainoj-rimskogo-statuta/

532ce87424084

Поділитися