НОРВЕГІЯ РИЗИКУЄ СТАТИ ІСЛАМСЬКОЮ ДЕРЖАВОЮ…

Як  ми вже писали, що якщо  десь  і  існує Рай на Землі так це  в Норвегії…

http://una-unso.com/novyny/norvegyya-doktryna-sotsyalnogo-blagopoluchyya-bez-evreev.html

Але виявляється  у них теж є свої проблеми…   І поява  там    Андерса  Беринга Брейвика  зовсім  не  випадковість…

У столиці Норвегії, що вважалася до недавнього приходу до влади в країні альянсу чотирьох правих партій раєм для мусульманських переселенців з країн Азії та Африки, цього літа організація «Суннітський фронт» ( «Ансар ас-Сунна”) зажадала незалежності від Норвегії для Грённланна – одного з центральних кварталів Осло, більшість жителів якого – мусульмани.

«Ми не хочемо бути частиною Норвегії, – написали у своєму зверненні ці мешканці столиці, – і ми не вважаємо правильним залишити Норвегію, оскільки народилися і виросли тут … Залиште Грённланн і дайте нам можливість керувати ним за законами шаріату. Ми не хочемо жити з брудними чудовиськами на кшталт вас … Не змушуйте ж нас робити те, чого ще можна уникнути. Це не загроза, але лише слово правди і справедливості »

Вимоги цілком справедливі! Хіба вони можуть залишити свою Батьківщину!?  Це було б зрадою, а цього допустити не можна. А норвежці знайдуть собі іншу Норвегію! Ну і нарешті пора вже змінюватися, пора вивчати Коран, це цілком узгоджується з принципами демократії і мультикультуралізму.

Схоже, Ісламська держава виникне в Норвегії раніше, ніж Палестинське в Ізраїл

http://misstits.co/mezhdunarodnyj-skandal-norvegiya-doigralas/

02.04.2018.

7d38ab8314fbf0fc382654af83a08c50

 

Поділитися