• Home »
  • Корисно знати »
  • НЕ ЛИШЕ МІГРАНТИ В НІМЕЧЧИНІ ГВАЛТУЮТЬ НІМЕЦЬКИХ ЖІНОК НА ОЧАХ ЇХ ЧОЛОВІКІВ: в Умані хасиди зґвалтували неповнолітню дівчинку…

НЕ ЛИШЕ МІГРАНТИ В НІМЕЧЧИНІ ГВАЛТУЮТЬ НІМЕЦЬКИХ ЖІНОК НА ОЧАХ ЇХ ЧОЛОВІКІВ: в Умані хасиди зґвалтували неповнолітню дівчинку…

Вночі, 9 вересня, група хасидів, що прибули до Умані на святкування юдейського Нового Року, зґвалтували місцеву неповнолітню дівчинку.

Про це журналістам ІНФОРМАТОРа стало відомо з джерела в Уманському ВП ГУНП в Черкаській області.

Так, за даними інсайдера, вночі з 9 на 10 вересня, коли юдеї всього світу святкують Рош Ха-Шана або ж Новий рік, група хасидів з 3-4 осіб напідпитку зупинили місцеву мешканку віком 15 років та запропонували їй долучитися до їх святкування.

Наполегливість хасидів злякала дівчину і вона була вимушена тікати, однак ті наздогнали її, після чого вступили з нею у сексуальний контакт.

Співрозмовник видання запевнив, що інформацію про зґвалтування неповнолітньої іноземцями у поліції нерозголошують через прибутковість паломництва хасидів до Умані, а також через можливу хвилю антихасидських погромів та розгортання хвилі антисемітизму в місті та Україні загалом.

10.09.2018.

https://informator.news/v-umani-hasydy-zgvaltuvaly-nepovnolitnyu-divchynku/

1_Хасиды_03.10-51

 

Поділитися