МИ НАПЕРЕДОДНІ ЗНАЧНИХ ПОДІЙ: ПЕРЕМАГАЄ ЗЕЛЕНСЬКИЙ, ПРАВИТЬ АВАКОВ…

         Дарма  Петя  не поміняв  Гройсмана  на  Авакова, а Юля не пообіцяла йому  крісло прем’єра… Як  результат  – запущено сценарій  «клоун-президент».  Петро Олексійович вже не може перемогти. У другому  турі у  нього немає резерву. Він сам, особисто,  відкинув  усіх, хто прагнув йому  його надати. Хоча він забов’язаний  їм  Томосом…  Очевидно  йому  здалося, що  корону  собі  на  чоло, подібно до Наполеона, він вже  у стані  одягти  сам.

         Тепер  на  президента  та його найближче  оточення  чекає  слідство, тюрма та націоналізація майна.  Можливо Порошенко  згадає , що  він  не  лише  православний  та буде намагатися  сховатися  на Близькому  Сході?  Можливо. Наприклад , схоже , що після  падіння  Свинарчука, якому просто немає куди  тікати, голова  парламентського комітету  з питань безпеки та оборони  – Пашинський  вже  опинився там.

         Але  на його та їх щастя аборигени в Україні  тупі… «Хохли  тупі  та  вперті, ще й баби ними заправляють».  Перша  п’ятірка  претендентів  на посаду Президента – Зеленський, Порошенко, Капітельма, Бойко, Гриценко за необхідності теж  із легкістю знайдуть там прихисток…  І лише  славний  Ляшко гордо репрезентує титульну  націю на а місці  «шестьорки»… Не випадково? 🙂

         Як  тільки зеля стане «президентом»  всі помітять, що лідируючою силою  у ВР  є «Народний  Фронт» начолі  з його реальним  лідером  – міністром  МВС паном  Аваковим.  Ось тут і згадають  про АЗОВ, НК та  «національних жон».  І  це ще  велике  питання хто опиниться  головним  за цього розкладу –  кролик  із НФ  у зубах, чи пан Аваков  начолі  НК…  Зеліни шанси  на  керування країною  з’являються  лише  у разі  допомоги Путіна.  Ну  це   Беня  вирішить та Хабад. Не ми.  Хоча… можливо генерали у такому  випадку  нарешті прокинуться?

         Парламентська  республіка, кажете? :))  На  чолі з  Цезарем?

06.03.2019.

original

 

Поділитися