МІНІСТР ФІНАНСІВ У ГРОЙСМАНА-ПОРОШЕНКА теж БРЕХУН І ВОР

Новопризначений міністр фінансів України Олександр Данилюк і досі є директором кіпрських компаній Rurik Real Estate Investment Ltd і Hogsmill Investment Ltd, які в свою чергу засновані офшором з Кайманових островів Rurik Real Estate Investment Limited. Про це свідчать виписки з офіційного реєстру компаній Кіпру, які міністру передали журналісти програми «Схеми» на засіданні уряду 20 квітня.

Міністр, коли його ткунули носом у його ж гівно, не прокоментував журналістам ці знахідки. Потім, певно після розмови з Гройсманом-Порошенком, на своїй сторінці у мережі Facebook вибачився перед суспільством, визнав, що дійсно є директором трьох офшорних фірм, і заявив, що вносить зміни до своєї декларації. Красти не вийшло. Не Президент…

А ще 15 квітня на засіданні парламенту Данилюк БРЕХАВ, що не має офшорів і не терпить корупції. «Це не є офшори. По-друге, я ненавиджу корупцію, я всіма фібрами душі ненавиджу корупцію. Я брав дуже активну участь у розробці антикорупційного законодавства і електронного декларування. У мене немає офшорів. Третій пункт – я працював в бізнесі більший час свого життя. І робив це за кордоном. Робив це прозоро і чисто. З десятого року, коли я приїхав сюди, я не займався підприємницькою діяльністю. Не займався. Я весь свій час працював на державу і це дуже серйозно позначилося на моєму фінансовому становищі», – сказав Данилюк.

Стаття 25 закону України «Про запобігання корупції» забороняє державним службовцям «входити, у тому числі через інших осіб, до складу органу управління чи наглядової ради підприємства або організації, що має на меті одержання прибутку».

Згідно з офіційною біографією, Олександр Данилюк перейшов з бізнесу на держслужбу у грудні 2010 року, коли він очолив Координаційний центр з упровадження економічних реформ при президенті Вікторі Януковичі. 1 лютого 2013 року Данилюк став першим заступником голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій. 20 січня 2014 року Віктор Янукович звільнив Данилюка. Після Революції гідності, 17 липня 2014 року Петро Порошенко призначив Олександра Данилюка представником президента у Кабінеті міністрів. 25 вересня 2015 року він став заступником глави адміністрації президента. 14 квітня 2016 року обійняв посаду міністра фінансів в уряді  Гройсмана-Пороошенко.

http://www.radiosvoboda.org/content/news/27688535.html

Втім , чого дивуватися? У Гройсмана-Порошенко, що не міністр то гівно….

crim013Глава Министерства по вопросам временно оккупированных территорий и внутренне перемещенных лиц Вадим Черныш высказался за полную выплату социальной помощи и пенсий гражданам Украины, которые находятся на неподконтрольных Киеву территориях Донецкой и Луганской областей. Об этом он сказал в интервью «Зеркалу недели».

Іншими словами,  КМУ  під проводом Гройсмана-Порошенко планує тфінансувати терористів  ДНРЛНР.

http://una-unso.com/novyny/reformy-zhydiv-po-novomu-grojsman-planuye-ponovyty-vyplaty-bojovykam-dnr-lnr-iz-byudzhetu-ukrayiny.html

Подивився список нового Кабміну – Гройсман протягнув на одну з найбільш хлібних посад: Міністра з відновлення окупованих територій свого подільника-багаторічного заступника Кістіона. Офіційно посада називається “Віце-прем’єр у справах АТО і окупованим територіям”. Реально – це прокачування грошей на відновлення територій та торгівля з окупованими територіями. Бабло рікою! Цинізм ситуації в тому, що “по АТО головний” – затятий сепаратист, путініст та активний  творець загонів антмайдановскіх тітушек.

Ну, що тут скажеш? Єдине , що добре у цьому, що ні копійки німецьких бабок терористам не попаде. Гройсман-Порошенко усе сп…здить!

http://una-unso.com/novyny/nimetske-bablo-na-myr-v-dnr-lnr-krasty-bude-grojsman.html

22.04.2016

premiermyasorubka

Поділитися